Turpinās apgūt ēstgatavošanas prasmes

- 7.Oktobris, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

Fonds «Iespēju tilts» ar šī gada 1. aprīli īsteno iedvesmojošu aktivitāti  Sabiedrības integrācijas fonda atbalstīta projekta ietvaros – katru piektdienu viespavārs kopā ar dažiem asistentiem no fonda klientu vidus  gatavo gardas maltītes visiem pārējiem fonda «Iespēju tilts» dalībniekiem un darbiniekiem. 

Un ir priecīga ziņa, ka pēc projekta īstenošanas beigām darbnīca «Manas prasmes virtuvē» turpinās darboties. 

Fonda vadītājs Andis Siliņš stāsta:  «Jaunizveidotās darbnīcas «Manas prasmes virtuvē» dalībnieki ir gan fonda «Iespēju tilts» esošie klienti – personas ar GRT, gan viņu vecāki, gan pensionāri no dažādiem Valmieras novada pagastiem, gan Valmieras novada sociālo NVO pārstāvji. Citu fonda darbnīcu mērķ­auditorija ir fonda klienti, taču šī jaunizveidotā fonda darbnīca iesaista un apvieno dažādas sabiedrības grupas.

VIENĀ NO NODARBĪBĀM. Foto no fonda arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Ēdējs - 9.Oktobris, 2022 - 12:10

Nu gan autorei pie virsraksta ir piedomājusi īpaši. Līdz šim bija ierasts rakstīt par ēdienu gatavošanas prasmēm un receptēm. Nu, izrādās ir arī tāda ēstgatavošanas prasme, acīmredzot vien modernajam mākslīgajam intelektam (kompjūteriem) saprotams jēdziens. Va autore turpmāk tomēr nevarētu rakstīt latviskāk?

Pievienot komentāru