Trīnīši sveikti un devušies mājās

- 10.Aprīlis, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lieldienu laikā dzimušie Emma, Emia un Miks piedzīvojuši popularitātes vilni, saņēmuši dāvanas un apsveikumus. Vakar pēcpusdienā mazie valmierieši atstāja Vidzemes slimnīcu, lai dotos mājās un pirmajās āra pastaigās.

Pagājušās nedēļas nogalē Vidzemes slimnīcas Jaundzimušo intensīvās terapijas nodaļā drūzmējās kungi, kurus tur ierasti nesatiksi. Krāšņus ziedu pušķus trīnīšu mamma Baiba saņēma gan no labklājības ministra Jāņa Reira, gan Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Jāņa Baika. Tāpat amatpersonas bija kuplajai un laimīgajai Kovisāru ģimenei sarūpējušas vairākus pārsteigumus un dāvanas.

Jānis Baiks ģimenei dāvināja rokdarbnieces Tijas Frīdenbergas unikālas adītas zeķītes Valmieras karoga krāsās ar ieadītām latviešu spēka zīmēm, kas mazuļus ne tikai sildīs, bet arī simboliski stiprinās un sargās. Tāpat trīnīši saņēma arī rokdarbnieces adītas cepurītes ar ieadītu pilsētas nosaukumu un Latvijas simtgades zīmi. Savukārt trīnīšu vecākajam brālim Tomam dāvāta adīta rokas lelle — Valmieras talismans vērsēns Voldiņš.

«Vēlu izturību, veselību un pacietību, lai ģimenē valda saticība, mīlestība un ir daudz laimes pilnu brīžu,» sveicot Kovisāru ģimeni ar trīnīšu piedzimšanu, novēlēja pašvaldības vadītājs, bet labklājības ministrs Jānis Reirs apsolījis, ka trīnīšu vecāki tiks pie materiāla atbalsta, kas nav mazsvarīgi, ja jaunā ģimenē ienāk uzreiz trīs bērniņi.

KUPLA ĢIMENE, kuru pagodinājis arī kupls sveicēju pulks. Tas likumsakarīgi, jo Valmiera piedzīvojusi notikumu, kas ir ļoti rets, — Baibas un Kalvja ģimenē piedzimuši trīnīši. Sveicēju lokā labklājības ministrs Jānis Reirs, Valmieras pašvaldības vadītājs Jānis Baiks un slimnīcas pārstāvji Uģis Muskovs, Inga Ozoliņa un nodaļas vadītāja Ilze Eglīte. Jāņa Līgata foto

Komentāri
Pievienot komentāru