Trikātas skolēni "Comenius" projektā

- 3.Jūnijs, 2013
Izglītība
Laikrakstā

Līdzdalībai Comenius projektos skolās ir daudzu gadu pieredze, ceļu uz tiem jau atraduši arī bērnudārzi.

Divus gadus programmā  «Nāc, spēlēsimies kopā!» darbojās arī Trikātas pamatskola, kurā skolēni daudz ko piedzīvoja pirmoreiz — skola pirmoreiz piedalījās šajā projektā, daudzi skolēni pirmoreiz lidoja un pirmoreiz bija tālās zemēs (šajā projektā trikātieši sadarbojās ar skolēniem no Čehijas, Rumānijas, Turcijas, Polijas un Vācijas) un ne tikai savā skolā, bet arī ģimenēs uzņēma četru valstu pārstāvjus.

Maija sākumā projekts noslēdzās Polijā, Bogatīnijā, kur viesojās skolas direktore Brigita Avišāne, angļu valodas skolotāja Līga Veikšāne, skolnieces Samanta Kukurīte, Tija Ance Tamma, Liene Ciguze un Amanda Veikšāne.

Attēlā:

VIENREIZĒJS PIEDZĪVOJUMS. Trikātas pamatskolas komandai — no kreisās 1. rindā: Amanda Veikšāne, Samanta Kukurīte, Liene Ciguze un Auce Tija Tamma — kopā ar  skolas direktori Brigitu Avišāni (2. rindā) un skolotāju Līgu Veikšāni mācību gada noslēgums saistās ar fantastisko ceļojumu un viesošanos Polijā. Bet Comenius projekta laikā iegūta jauna pieredze, apgūtas katras dalībvalsts rotaļas, dejas, izveidoti pieci populārāko spēļu bukleti, iegūti interesanti suvenīri un jauni draugi.

Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru