Trešā vieta prestižā konkursā

Piektdien Māra Štromberga vārdā nosauktajā BMX trasē notika kompakta ceremonija, kuras laikā skates Gada labākā būve Latvijā 2019 žūrijas komisijas vadītājs Celtniecības koledžas direktors un Latvijas būvnieku asociācijas vadītājs Normunds Grinbergs, klātesot žūrijas biedram Valmieras pilsētas pašvaldības būvvaldes būv­inspektoram Jurim Mellēnam, pasniedza Valmieras mēram Jānim Baikam balvu par šīs sporta būves iegūto trešo vietu skatē nominācijā Publiskā jaunbūve. 

Normunds Grinbergs nedaudz pieskārās vērtējuma nozīmīgumam: «Šodien esam atveduši balvu. Protams, lielākais gods pienākas pasūtītājam – Valmieras pašvaldībai. Skates žūrija vērtēja arī šo objektu – BMX trasi, un vērtējums ir – trešā vieta. Atšķirībā no citiem gadiem, kad mums bijušas publiskas, svinīgas apbalvošanas ceremonijas, šogad mums bija balvu ieguvēju paziņošana, un tagad, kad ārējie apstākļi jau ir drusku mīkstāki, mēs šīs balvas vedam un nododam katram rokās. Prieks par tādu būvi pie jums šeit, Valmierā. Saprotam, ka tā saistās ne vien ar pasākumiem ne tikai Latvijā, bet arī starptautiskā mērogā, līdz ar to Valmieras vārds un Valmieras cilvēki caur šo formātu tiek iznesti arī pasaules mērogā. Žūrija šo būvi vērtēja pēc tehniskiem parametriem, visās konkursam pieteiktajās būvēs mēs vērtējam galarezultātu pēc ļoti konkrētiem kritērijiem. Žūrijā ir nozares profesionāļi, teikšu tā – žūrija ir strikta savos vērtējumos. Ja šī būve ir pelnījusi godalgu, tas nozīmē, ka ir izdevusies būve. Mums konkursā ir astoņas nominācijas, un 2019. gads izceļas ar to, ka nominācijā Jaunbūves būvju bija ļoti daudz un nozīmīgas.

GODS VALMIERAI. Pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Baiks tikko saņēmis skates Gada labākā būve Latvijā 2019 Valmierai paredzēto balvu, Latvijas būvnieku asociācijas vadītājam Normundam Grinbergam rokās vēl viena dāvana – rezultātu un tehniskās informācijas apkopojums krāšņi ilustrētā drukātā formātā. Gunta Vīksnas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru