Trešā uzvara, un vēl kāda!

- 16.Februāris, 2021

Jāteic, ka šosezon PafBet Latvijas – Igaunijas līgā, pagaidām sacenšoties vien ar Latvijas komandām, Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas basketbolisti savus līdzjutējus ar uzvarām nav lutinājuši.

Tāpēc sestdien savā laukumā gūtais panākums ir divtik vērtīgs – gan tāpēc, ka pirmoreiz Valmieras studentu komandai ir izdevies pārspēt ventspilniekus, gan arī tāpēc, ka trešā uzvara sezonā ļauj nostiprināt piekto vietu tabulā, apsteidzot LU studentus jau par divu panākumu tiesu.

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola – BK Ventspils 87:81 (18:34, 23:17, 29:8, 17:22)

Abām komandām malā sēdēja pa vienam svarīgam basketbolistam – mājiniekiem Ziediņš, bet viesiem Randls. Valmieriešu sastāvā bija papildinājums – savulaik mūsu pilsētā jau veiksmīgi uzspēlējušais Kārlis Apsītis, kurš Valmierā atgriezās pēc piecarpus gadu ilga pārtraukuma un šosezon vien ar nelielu spēles praksi LBL2 dzimtās Saldus komandas sastāvā.

Pirmajā ceturtdaļā laukumā dominēja viesi, taču tikai 7. minūtē Kofijs ar trejaci pirmoreiz panāca viesiem pārsvaru divciparu skaitlī – 22:12. Pirmās 10 minūtes Liepiņš pabeidza ar 2/2, samazinot mājiniekiem rezultāta deficītu līdz 16 punktiem – 18:34.

AR ATGRIEŠANOS, KĀRLI, VALMIERĀ! Mājinieku kapteinis Edmunds Elksnis (Nr.3) pateicas komandas jaunpienācējam Kārlim Apsītim par 20 punktiem ventiņu grozā jau pirmajā mačā Valmiera Glass/Vidzemes Augstskolas sastāvā. Jāņa Lārmaņa foto