Tradicionālās Vidzemes Boccia sacensības 2018 Valmierā

- 11.Decembris, 2018

Valmieras Invalīdu sporta klubs Stars S sadarbībā ar Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federāciju un Valmieras Bērnu sporta skolu 24. novembrī rīkoja tradicionālās Vidzemes Boccia sacensības 2018.

Valmieras 2. vidusskolas viesmīlīgi atvēlētajā sporta zālē tikās komandas no Cēsīm, Raiskuma, Alsviķiem un Valmieras – VBSS, Stars S komandas un komandas no Dienas aprūpes centra Stropiņš.

Spēles norisinājās trīs laukumos un notika pēc LBJISF Boccia noteikumiem.

Rezultāti šogad: jaunākajā vecuma grupā 1. vietu izcīnīja Valmieras I komanda (Toms Kalsons, Maksims Siliņš, Lūkass Jurka), 2. vieta Raiskuma I komandai, 3. vieta Cēsu I komandai; vecākajā vecuma 1. apakšgrupā 1. vietu izcīnīja Raiskuma II komanda, 2. vieta Valmieras III komandai (Roberts Jurka, Zanda Ribele, Dainis Grīnbergs), 3. vieta DAC Stropiņš I komandai (Artūrs Mauriņš, Indulis Jākabsons, Silga Trumpe); vecākā vecuma 2. apakšgrupā 1. vietu izcīnīja Cēsu II komanda, 2. vieta DAC Stropiņš II komandai (Andris Brolišs, Agnese Lazdiņa, Jānis Kapiņš), 3. vieta Valmieras II komandai (Ričards Matjušenoks, Elvis Vītols, Dzintars Kreicbergs).

Uzvarētāji saņēma krāšņus diplomus un medaļas, ko īpaši šim pasākumam sagādāja Valmieras Bērnu sporta skola. Stars S pateicas Valmieras pilsētas pašvaldībai, Valmieras 2. vidusskolai, Valmieras PII Buratino, VBSS, brīvprātīgajiem, audzēkņu vecākiem.

VALMIERIEŠI Vidzemes Boccia sacensībās Valmieras 2. vidusskolā.