Topošās medmāsas sākušas jauno mācību gadu

- 19.Septembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžas (SKMK) 23 studentes, kuras medicīnas māsas profesiju apgūs praksei pietuvinātā vietā Valmierā, Vidzemes slimnīcā, sākušas iegūt zināšanas māszinībās.

Vidzemes slimnīcai ir sadarbība ar SKMK, kur tiek īstenota pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma «Māszinības».

Teorētiskās mācības notiks koledžā Rīgā, prakses studenti izies Vidzemes slimnīcā. Pilna laika studiju ilgums ir trīs gadi.

Koledžas pārstāves – studiju nodaļas vadītāja Liene Veitnere, programmas «Māszinības» direktore Inga Odiņa un studiju procesa plānotāja Laura Riekstiņa – bija ieradušās Vidzemes slimnīcā un iepazīstināja jaunās studentes ar mācību procesa organizāciju, lekciju un nodarbību sarakstu, pārbaudījumu un eksāmenu kārtību, mācību iestādes iekšējās kārtības noteikumiem un darbu e-studiju vidē. Vidzemes slimnīcas vecākā māsa Antra Kupriša topošās māsas mudināja pilnībā izmantot lielisko iespēju mācīties praksē balstītā vidē un atgādināja, ka vairākas tagad jau trešā kursa studentes, kuras apgūst māsas profesiju SKMK, veiksmīgi iekļāvušās Vidzemes slimnīcas kolektīvā un strādā par medicīnas asistentēm. Runātāju kopīgais novēlējums: «Izturību iemācīties palīdzēt citiem!»

Benita Brila,

teksts un foto

NO 23 JAUNAJĀM STUDENTĒM šobrīd Vidzemes slimnīcas darbinieces ir četras – podoloģe, administratore un divi māsu palīgi. Pavisam grupā ir  sešas valmierietes, pārējās studentes ieradušās no Valkas, Priekuļiem, Cēsīm, Limbažiem, Inčukalna. Svinīgais foto kopā ar mācībspēkiem un prakšu vadītājiem tapis Vidzemes slimnīcā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru