Top unikāli iepirkumu maisiņi

- 16.Aprīlis, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras pilsētas 5. pirmsskolas izglītības iestādes «Vālodzīte» struktūrvienības «Krācītes» komanda «Jautrās lupatiņas» dosies uz radošā konkursa «Es sāku ar sevi – tīrai Latvijai!» finālu!

Aizvadītajā nedēļā Valmierā norisinājās «Zaļās jostas» radošā konkursa Vidzemes reģionālā kārta, kurā 28 komandas prezentēja idejas, kā mājas apstākļos iespējams darināt videi draudzīgas somas un maisiņus.

Konkursa «Es sāku ar sevi – tīrai Latvijai!» dalībnieku uzdevums bija pētīt iespējas, kā aizstāt plastmasas iepirkumu maisiņus ar dabai draudzīgākiem risinājumiem pirkumu iesaiņošanai un līdznešanai, un radīt pašiem savus unikālus iepirkumu maisiņus, kuri iespēju robežās gatavoti no otrreizējām izejvielām.

Katra komanda ar radošu priekšnesumu prezentēja savu veikumu, kā rezultātā pārējie varēja iedvesmoties no dažādiem piemēriem. Bērni un jaunieši bija darinājuši dažādas somas – gan mazas, gan lielas. No apģērba, kas pašiem kļuvis par mazu, bija tapuši pie rokas nesami maisiņi, mugursomas un plecu somas. Tāpat bija ideju autori, kas par pamatu izmantojuši papīru – izlasītās avīzes un brokastu pārslu pakas. Katrs bija padomājis par somas unikālu noformējumu, izmantojot auduma vai papīra ziedus, koka pērlītes, izrakstījušos flomāsterus un citus elementus.

Konkursa fināls, kurā sacentīsies 24 labākās komandas no visas Latvijas, norisināsies 26. aprīlī modes un izklaides centrā «Rīga Plaza» Rīgā, Mūkusalas ielā 71.

KOMANDA «ZAĶĒNI» no Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes «Priedīte». Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru