Tikšanās ar autori

- 21.Maijs, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 18. maijā, Zvaigznes grāmatnīcās visā Latvijā bija iespējams satikt dažādus grāmatu autorus, parunāties ar viņiem, kā arī palūgt autogrāfu.

Stāsta LĪGA PENKA, Valmieras Zvaigznes grāmatnīcas vadītāja: «Zvaigznes grāmatnīca ir viens no oficiālajiem atbalstītājiem pasākumā «Muzeju nakts», kas notiek visā Latvijā. Tādēļ visās grāmatnīcās bija svētku atlaide izdevniecības Zvaigzne ABC grāmatām, kā arī tiek rīkota tikšanās ar autoriem. Valmierā bija iespējams satikt Aiju Iesalnieci, grāmatas «Improvizē savai izaugsmei» autori. Grāmatā doti ļoti labi, praktiski padomi, kā mainīt savu dzīvi, kā iziet no komforta zonas un kā padarīt savu dzīvi interesantāku un labāku.» Grāmata «Improvizē savai izaugsmei» ir paredzēta profesionāļiem, kas jūtas iestrēguši savā karjeras stāstā un vēlas spert nākamo, drošo soli nezināmā virzienā, lai justos gandarīti, piepildīti un jēgpilni.

VALMIERAS ZVAIGZNES GRĀMATNĪCĀ bija iespējams satikt grāmatu autori Aiju Iesalnieci (no kreisās). Fotomirklī kopā ar autori Valmieras grāmatnīcas vadītāja Līga Penka. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru