Tik ļoti gribas izstāstīt par sajūtām!

- 16.Augusts, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

«Pirmdien, 12. augustā, Valmierā tika svinīgi sagaidīts Mūzikas skolas koris SolLaRe, atgriežoties no 4. Eiropas koru olimpiādes Gēteborgā Zviedrijā. Koris izcīnīja zelta diplomu, divas zelta medaļas, kā arī ieguva Eiropas čempionu titulu» – tā vēsta portāls Valmieras ziņas. Masu mediji un sociālie tīkli ir pilni ar informāciju, bet tajā ir tikai neliela daļa emociju, kas joprojām bagātīgi iedvesmo un paceļ vairākus metrus virs zemes. Tik ļoti gribas izstāstīt par sajūtām!

Sajūtas ir bezgala dziļas, piepildītas un joprojām saviļņojošas. Tā ir mūsu kora bērnu atbildība, uzdrīkstēšanās, savas varēšanas un prasmju apziņa. Tā ir milzīga mūsu bērnu cieņa pret Latviju un Valmieru, pret skolu, skolotājiem un savām ģimenēm. Tās ir aizkustinājuma un prieka asaras, kad mūsu dēļ skan Latvijas himna un milzīga arēna pilna visas pasaules ļaužu redz un dzīvo līdzi vienai mazai saujiņai – bērnu korim no Latvijas. Uzvarētājiem, čempioniem.

Sajūtas  ir lepnuma pilnas, jo rezultāts atspoguļo bezgala lielu un mērķtiecīgu darbu. Ļoti niansētu darbu – sākot no dziesmas stāsta līdz fināla skanējumam. Apbrīnojama ir diriģentes Irēnas Zelčas neatlaidība, enerģija, gudrība, meistarība, to visu iemācot un menedžējot.

SolLaRe. Ir jānosauc vārdā katrs! Un tā nebūs slejas izniekošana, jo katra šī vārda nesējs ir padarījis Latvijas, Valmieras vārdu atpazīstamāku, varenāku, apbrīnojamāku!

Samanta Markus,  Tīna Enia Goba,  Emīlija Marta Paidere, Alma Daniela Caune, Terēze Elizabete Mača, Evelīna Vīksne ,  Aiga Liepiņa, Lāsma Šēnberga, Zane Aivija Biele, Gundega Dakse, Diāna Dakse, Mikuss Grīnbergs, Kristiāna Hāne, Lote Platkāne,  Estere Kuple, Laura Keita Arājuma, Vendija Bērziņa, Ance Rūta Pomka, Kristīne Priedkalne,  Elīza Terēze Lezdiņa, Agnija Šatrovska, Anete Everte, Aleksandrs Aleksis Tuņķelis, Sintija Grīnberga, Alma Marta Ivāne, Aleksandra Baldiņa, Rēzija Betija Brolīte, Alise Dulberga, Rūta Grantiņa, Niklāvs Priedītis, Anna Liene Grīviņa, Viktorija Ivanova, Anete Kuzmane, Henrijs Ķipurs, Justīne Stilve, Betija Šarlote Šmite, Tīna Ubeiko, Grēta Valtere, Keita Kavīte. Tie ir Valmieras bērni! Mūsu bērni!

Nekas nebūtu iespējams bez komandas, tā saka diriģente Irēna Zelča. Un komanda ir profesionāli jaudīga – direktore Inese Sudraba, pedagogi Līga Ivāne, Zane Jankuna, Māris Rozenfelds klātienē, bet neklātienē visa lielā Valmieras Mūzikas skolas pedagogu atbalsta grupa. Komandā katra bērna ģimene - ar palīdzību visdažādākajos veidos. Klātienē arī Aigas mamma Nora Liepiņa un Niklāva mamma Ilona Priedīte. Tā, tikai kopā esot, rodas sajūta, ka mēs esam spēks, pozitīvs, augošs, radošs spēks, kas padara dzīvi un pasauli krāšņāku!

Sajūtas – tik bezgala daudz, bet visas pacilājošas un uz jauniem mērķiem iedvesmojošas!

Vēlreiz PALDIES – Valmieras pašvaldībai, Valsts Kultūrkapitāla fondam, Tallink Latvija un īpaši Kristīnei Gūtmanei, biedrībai Valmierai. Mūzikai. Kultūrai un īpaši Baibai Bezdelīgai, SIA Sundin mežs, SIA RIGENSI, Tanomecu ģimenei, Judītei Bukšai, brīvprātīgajam atbalstam Elīnai Valainei, Valmieras Mūzikas skolas kolēģiem. PALDIES kora bērnu ĢIMENĒM!

KORIS SolLaRe Gēteborgā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru