Tehnikuma jaunieši ziedo projektam Salabo bērnību

- 22.Decembris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras tehnikuma ikgadējā labdarības koncertā saziedoti 163 eiro Latvijas Radio 5 labdarības projektam «Salabo bērnību». 

Ik gadu tehnikuma audzēkņi izvēlas kādu mērķi, kam tiek virzīti labdarības koncertā savāktie līdzekļi, un jau otro gadu esam izvēlējušies atbalstīt labdarības akcijas «Dod pieci» mērķi.

Ar saziedotajiem līdzekļiem Valmieras tehnikuma audzēkņi vakar devās uz Rīgu, uz akcijas «Dod pieci» galveno mītni — stikla studiju Doma laukumā. Jaunieši viesojās studijā, parunājās ar dīdžejiem un arī pastāstīja, kāpēc izvēlēts tieši šāds mērķis. Interesenti varēja arī sekot līdzi notiekošajam, klausoties Latvijas Radio 5 pl. 11.15.

Labdarības koncertā piedalījās gan skolas audzēkņi un skolotāji, gan arī viesi no citām Valmieras skolām. Skolotāji bija sagatavojuši īpašu priekšnesumu — «Zaķīšu pirtiņā» atspoguļoja visiem zināmās multiplikācijas filmas scenāriju. Savus priekšnesumus demonstrēja Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 10. — 12. klašu deju kolektīvs «Pārgaujas delveri». Koncertā uzstājās arī Valmieras tehnikuma ansamblis un 10. grupas audzēkņi.

Iepriekšējos gados tehnikuma audzēkņi un darbinieki ziedoja līdzekļus onkoloģisko slimnieku atbalsta biedrībai «Dzīvības koks», rehabilitācijas centram «Poga» un Valmieras dzīvnieku patversmei.

SKAN jaunības dziesma.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru