Teātris Valmierā ir cieņā

- 30.Aprīlis, 2019
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Pagājušās nedēļas izskaņā noritēja XII Latvijas Bērnu un jauniešu teātru festivāls «...un es iešu un iešu!», pulcējot aptuveni 650 jaunos talantus. Ikvienam valmierietim, kā arī Valmieras viesiem bija iespēja baudīt 40 kvalitatīvi iestudētas lugas bērnu un jauniešu izpildījumā Valmieras Drāmas teātra Lielajā un Apaļajā zālē, kā arī Valmieras sākumskolas telpās.

Valmieras Viestura vidusskolas direktors Uldis Jansons teātru festivāla «...un es iešu un iešu!» atklāšanā uzsvēra, ka šis ir jau 12. festivāls, kā arī šī skaitlim piemītošo maģiju. Pusnaktī beidzas un sākas dažādas burvestības, pazūd velni un sākas arī visas labās lietas. Lai gan festivāls nenotiek Viesturskolā remontdarbu dēļ, direktors minēja, ka viņi krāj spēkus, lai nākamā bērnu un jauniešu teātru kolektīvu sabraukšana būtu jaunās un skaistās telpās, kā arī iestudējumus varētu parādīt jaunā kvalitātē.

XII LATVIJAS BĒRNU UN JAUNIEŠU TEĀTRU FESTIVĀLĀ «...un es iešu un iešu!». Valmieras Viestura vidusskolas teātra «Sprīdītis» izrāde «Sapnis vasaras naktī». Sinepīte (Justīne Roga) un citas laumiņas iepazīstas ar Alagonu (Mārcis Sīmanis), kas pārvērsts par ēzeli, lai atriebtos viņu karalienei. Jāņa Līgata foto

Komentāri
Pievienot komentāru