Tas skatiens atsver rūpes

- 5.Novembris, 2021
Dzīvesstils
Laikrakstā

Esmu no tiesas priecīga par iespēju tikties ar valmieriešu Eglīšu aktīvo ģimeni, kurā aug četras atvasītes un sirdsmīļuma pietiek arī vairākām astēm, ķepām, kājām, spārniem... Bet labāk visu pēc kārtas. 

Iepazīsimies: Elija, kurai jau 15 gadi, vienpadsmitgadīgie dvīnīši Elans un Elēna, māmiņa Eva. Tikšanās reizē klātneesoša bija divgadīgā māsiņa un tētis Ilmārs (Eva pajoko, ka arī vīram vajadzētu vārdu nomainīt uz Elmāru, tad visiem sākuma burts būtu E). Vēl ģimenē ir sunītis – Džeka Rasela terjers, trīs kaķi, no kuriem divi paņemti no patversmes, trešais – Kornvolas rekss – ir Evas dāvana Ilmāram, arī divi dziedošie papagaiļi (izrādās, ka ir tāda šķirne), degu, kā arī divi tarantuli. Katram no ģimenes locekļiem ir iedalīta atbildības zona, zināmi pienākumi. Katram ir savs mīļākais dzīvnieciņš. 

Podziņa

Elijai tā ir sunīte Podziņa jeb oficiāli – Klaudija. Podziņa ģimenē ienākusi pirmā (pirms tam bijuši divi kaķi no patversmes, arī cits degu). Pēc dažām dienām Podziņai paliks četri gadi, un šim notikumam Elija gatavos speciālu torti no sastāvdaļām, kas sunītei garšo. Patiesībā Podziņa esot vis­ēdāja, kurai garšo dārzeņi, augļi, pati no krūmiem lasot ogas.  Kad meitene starp jāšanas sporta treneres kucēniem pirmoreiz ieraudzījusi mazo Podziņu, tā uzreiz iekritusi sirsniņā. Ierāpusies Elijai klēpī – tā bija abpusēja mīlestība no pirmās tikšanās.

ELIJA AR PODZIŅU. Foto no ģimenes arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru