Tālavieši uz goda pjedestāla Tartu

- 1.Decembris, 2017

Tieši Latvijas 99. dzimšanas dienā Igaunijas pilsētā Tartu notika pirmais no pieciem Tartu BMX Ziemas čempionāta posmiem indorā jeb apjumtā trasē. Kopumā spēcīgāko astoņu sportistu pulkā iekļuva trīs BMX kluba Tālava/VBSS gados jaunākie braucēji.

Meitenēm vietu uz goda pjedestāla abās sacensību dienās sev nodrošināja BMX kluba Tālava/VBSS sportiste Sofija Keita Krūmiņa. Sofija sestdien palika nepārspēta sacensībās braucienos uz laiku jeb time trial, uzrādot ātrāko laiku, bet svētdien izšķirošajā finālbraucienā par godalgām tālaviete piekāpās Igaunijas Tartu sporta kluba Velo braucējai un finišēja otrā.

B7-8 grupā Valteram Pozdņihovam pavisam nedaudz pietrūka līdz fināla astotniekam time trial sacensībās, bet jau svētdien Valteram izdevās labi braucieni spēcīgo igauņu BMX braucēju vienaudžu konkurencē, un finālā tālavietim godam izcīnīta piektā vieta.

B9-10 konkurencē Artūrs Roberts Krūmiņš time trial sacensībās palika uzreiz aiz goda pjedestāla, ierindojoties ceturtajā vietā, bet svētdien Olafa Lakuča audzēknis, demonstrējot lielu cīņas sparu, ielauzās labāko trijniekā.

Šis bija pirmais etaps no pieciem Tartu BMX Ziemas čempionāta izcīņas ciklā, nākamais posms notiks 16. un 17. decembrī.

LABĀKIE NO MŪSĒJIEM TARTU. Panākumus igauņu rīkotajās BMX sacensībās guva tālavieši (no kreisās) Valters Pozdņihovs, Sofija Keita Krūmiņa un Artūrs Roberts Krūmiņš.