Svinības par godu tēviem

- 15.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Ģimenes modelis palēnām mainās, aizvien nozīmīgāku lomu bērnu audzināšanā ieņem tēvi, tāpēc aizvadītajā svētdienā Valmieras Kultūras centru pildīja bērnu čalas un smiekli. Viņi kopā ar vecākiem bija ieradušies uz Tēva dienas svinībām kopā ar Cēsu Zinātkāres centru «ZINOO».

«Valmierā pirmoreiz tiek rīkots šāds pasākums. Mēs ceram, ka iedibināsim labu tradīciju, jo Tēva diena vispār nav tik sens pasākums kā Mātes diena. Ikdienā mēs novērtējam arī tēvus, tāpēc ceram, ka tas attīstīsies par ikgadēju pasākumu, kuru apmeklēt var tēti ar savām ģimenēm,» skaidro Valmieras Kultūras centra pārstāve Evija Dzvinko.

Dienas pirmajā pusē ģimenēm tika piedāvātas radošas izklaides iespējas, ko caurvija dažādi eksperimenti. Pasākuma formāts tika veidots tēviem saistošs – eksperimenti un fizikas likumi jautrā veidā. Tēvi iedrošināja meitas apsēsties uz krēsla, kas pilns naglām, ģimenes varēja iemūžināt aizraujošo mirkli kopbildē, izmantojot dažādus atribūtus, vai arī sēdēt uz Kultūras centra skatuves un vērties Zinātkāres centra «ZINOO» pārstāvju ķīmiskajos un reizē aizraujošajos eksperimentos. 

ACIS IEPLETUŠI ne vien paši mazākie, bet arī vecāki, vērojot ķīmiskos eksperimentus. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru