Sveikti sakoptāko un ziedošāko īpašumu saimnieki

- 19.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmierieši poš savu pilsētu. To dara ne vien plašu dārzu saimnieki, bet arī dzīvokļu īpašnieki, kuri ļauj puķu dārziem uzziedēt balkonos.

Valmieras pašvaldība vasarā aicināja nekautrēties sakopto īpašumu saimniekus un līdzcilvēkus, kuru solis kļūst rimtāks, ejot garām kādai sakoptai sētai vai pagalmam, un pastāstīt citiem par čakliem cilvēkiem, kuriem ziedi, košumkrūmi, ainavas veidošana ir vaļasprieks.

«Mēs aicinājām mums pastāstīt par darbīgiem cilvēkiem, par sakoptiem īpašumiem pilsētā. Valmierieši bija atsaucīgi, arī pilsētas ciemiņi, tāpēc paši braucām, adreses apskatījām un pārliecinājāmies, ka tiešām mums apkārt dzīvo daudzas ģimenes, kuras mūsu pilsētu dara tikai skaistāku,» tā pašvaldības pārstāve Līga Bieziņa, uzrunājot tās ģimenes, kuras trešdienas pievakarē  bija kopā aicinātas. Septiņu īpašumu saimniekiem tika teikts īpašs paldies par veikumu. Pateicība, Valmieras medaļa un grāmata par Valmieru dāvanā tika darbīgiem ļaudīm no Meldru ielas 17, Lazdu ielas 1, Bruņinieku ielas 1, Marijas ielas1/4, Cēsu ielas 15, no daudzdzīvokļu namiem Rūpniecības ielā 34 un Jumaras ielas 195. nama 3. korpusa.

PILSĒTA būs tāda, kādu paši to veidosim, sveicot sakoptāko un ziedošāko īpašumu saimniekus, uzsvēra Valmieras pašvaldības pārstāvji. Trešdienas pēcpusdienā kopā tika aicināti tie valmierieši, kuru veikums visaugstāk novērtēts. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru