Sveiks Valmieras novada Goda un Gada cilvēkus

- 27.Oktobris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Kā aug ozols, tā arī zīle. Un otrādi. Tāpat ar darbiem un domām – ir tādi kā zīle un tādi kā ozols. Viens otram svarīgi, viens no otra rodas, daloties saknēs un augstumos. 19. novembrī svinīgā ceremonijā koncertzālē «Valmiera» sveiksim Valmieras novada apbalvojumu «Valmieras novada Goda pilsonis» un «Valmieras novada Gada cilvēks» saņēmējus. 

Par mīlestības pret sportu veicināšanu bērnu un jauniešu vidū, gan esot skolotājai, gan 1960. gados aicinot Valmierā iepazīt un attīstīt tādu sporta veidu kā badmintons, par Valmieras vārda nešanu pasaulē, piedaloties dažādu sporta veidu sacensībās un turpinot to darīt arī šobrīd senioru vecuma grupā, uzrādot augstvērtīgus rezultātus pasaules līmenī, kā arī par aicināšanu iesaistīties sportā un līdzcilvēku iedvesmošanu apbalvojumu «Valmieras novada Goda pilsonis» saņems sportiste, sporta entuziaste Marta Ādamsone.

Par nenovērtējamo un nenogurstošo ieguldījumu, veicinot Valmieras, Valmieras novada un Gīterslo apriņķa (Vācija) sadarbību vairāk nekā 20 gadu garumā, palīdzot dažādām Valmieras novada iestādēm, biedrībām sadarbībā ar Vāciju īstenot attīstības, izglītības, kultūras, sporta, uzņēmējdarbības, sociālās jomas, infrastruktūras projektus, rast sadarbības partnerus, gūt pieredzi, apbalvojums «Valmieras novada Goda pilsonis» piešķirts Valmieras novada un Gīterslo reģiona sadarbības koordinatorei Rudītei Markus.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru