Sveicieni no Austrālijas!

- 5.Janvāris, 2024
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Arī Zaļajā kontinentā latviešu dzīvē notiek pārmaiņas. Liesma vēl pērn šad un tad ieskatījās Austrālijā iznākošajā Latviešu Ciema Avīzītē, ko ar tās redaktores Ingrīdas Biezaites laipnu roku regulāri saņēmu.

Tad Melburnas Latviešu ciemu, kur savu mūža nogali, laipni aprūpēti, cienīgi pavada mūsu tautieši, skāra dažas pārmaiņas, tostarp saņēmu ziņu, ka turpmāk Latviešu Ciema Avīzīte būs paredzēta tikai iekšējai lietošanai. Ko padarīsi – dzīve ievieš savas korekcijas... Taču tāpēc nav pilnībā pārtrūkuši Liesmas kontakti ar Austrāliju, jo tajā galā joprojām ir kāds savos gados vēl mundrs vīrs Māris Krusts, kurš joprojām dzīvo Melburnas Latviešu ciemā un sevi lepni sauc par Valmieras puiku. Arī pērn Māris atsūtīja Liesmai pāris biezas vēstules, kurās gan paša rakstīti vēlējumi latviešiem būtiskos svētkos, gan kāds ducis, viņaprāt, interesantu izgriezumu no Austrālijas drukātās preses.

Lūk, ko savā 28. novembrī Melburnā rakstītajā vēstulē mums visiem vēsta Māris Krusts Austrālijā: 

«Skaistus baltus Ziemassvētkus un laimīgu, panākumiem pilnu Jauno 2024. gadu! Nosūtu šo to no dzīves Austrālijā. Ciemā (Melburnas Latviešu ciemā) dzīve ir mazliet mainījusies. Nav pietiekoši latviešu. Tagad pieņem (ciemā uz dzīvi) visādas tautības. Aģentiem gan ir teikts, ka dažām tautībām varbūt nevajadzētu iedzīvoties. Jākārto diplomātiski. Ievācies (ciemā) viens itālis, vācietis, horvātu pāris.

JĀŅA DALIŅA MAZMAZMEITA. Austrālijas supermodele Anelīze Daliņš. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru