Sveicam Ēriku Tomsona kungu 103. dzimšanas dienā!

- 4.Janvāris, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Gadumijā, 31. decembrī, 103. dzimšanas dienu svinēja Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieks, Goda valmierietis Ēriks Tomsons. No sirds sveicam un vēlam veselību, tikpat možu garu un gaišu skatu uz dzīvi! 

«Mēs esam liela ģimene, vectēvam jau ir deviņi mazmazbērni, un visi esam lieli dziedātāji. Pandēmijas dēļ ir nedaudz citādāk, bet parasti ir svinības, sabrauc visi radi. Un tad skan mīļākās dziesmas. Jau par tradīciju kļuvis, ka uzaicinām akordeonisti, vectēvam ļoti patīk šī instrumenta skanējums. Viņš agrāk spēlēja ģitāru, bet labākais draugs – akordeonu. Un tā arī dziedam vairākas stundas, vectēvs tikai diktē, kas būs nākamā dziesma,» stāsta Ērika Tomsona kunga mazmeita Elīna Siliņa.

Īpaši atmiņā palikusi 100. dzimšanas diena, kas tika atzīmēta Valmieras teātrī, pievienojoties senioru vīru korim «Baltie bērzi», kurā dziedājis arī Tomsona kungs. «Visu mūžu ar dziesmu, arī grūtos laikos,» saka jubilārs. Skaistajā dzimšanas dienā viņš vēl: «Lai visiem būtu labs garastāvoklis, laba nākotnes izjūta, lai viss piepildās, ko sirds vēlas, galvenais turēt labu garastāvokli, lai vienmēr būtu smaids, nevis stress!»


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru