Suminot jaunatnes sporta laureātus

- 8.Marts, 2023
Sports
Laikrakstā

Izvērtējot aizvadītā gada sportiskos sasniegumus, 3. martā koncertzālē «Valmiera» sveikti 179 Valmieras novada jaunie sportisti un 50 viņu treneri, savukārt par veiksmīgiem startiem Eiropas un pasaules mēroga sacensībās 50 sportisti saņēma īpašus apbalvojumus.

Gan uz pasniegtajām medaļām, gan apbalvojumiem attēlots Valmieras novada izaugsmes medaļas simbols – apliecinot ideju, ka katrs, kurš ar savu darbu nesis ieguldījumu Valmieras novada attīstībā, ir pelnījis saņemt medaļu.

Jaunatnes sporta laureātu svinīgo apbalvošanas ceremoniju vadīja sporta žurnālists Dāvids Ernštreits, savukārt jaunos sportistus un viņu trenerus sveica Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs: «Šis gads neapšaubāmi bijis ļoti labs, ja mēs skatāmies uz šodien sveicamo pulku. Redzot šeit tik daudz seju, man prieks par jauniešiem, domāju, ka mūsu novadā radītas visas iespējas, lai varētu sportot ļoti daudzos sporta veidos, tā ka izvēle ir plaša, un sporta skolu direktori sūrojas, ka savstarpējās konkurences apstākļos arvien grūtāk piesaistīt jaunos talantus.

LATVIJAS ČEMPIONI RUBENE/KOCĒNU SPORTA SKOLA – zēni U18 ar treneri Ivaru Jēkabsonu un balvu pasniedzējiem Santu Rulli (kreisajā pusē) un Alvilu Kaufmani (labajā pusē). Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru