Sumināti Valmieras tehnikuma «Labie piemēri 2019»

- 5.Jūnijs, 2019
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras tehnikumā aizvadīti Labo darbu svētki, kuros ik gadu sveic aktīvākos, atsaucīgākos un sportiskākos jauniešus ārpusstundu darbā. Šogad tika sveikti tie, kas bijuši sabiedriski aktīvi un piedalījušies dažādos skolas rīkotajos pasākumos, kā arī darbinieki, kuri ar savu darbu rādījuši piemēru un paveikuši vairāk, nekā prasīts.

Labo darbu svētkos tika sumināti arī Valmieras tehnikuma sportiskākie audzēkņi. Nomināciju «Sporta laureāts 2019» ieguva Andrejs Jēgers un Zane Ziedone. «Sajūtas, protams, ir lieliskas, pat negaidīju šo nomināciju,» savu neviltoto pārsteigumu pauda jauniete. «Ir liels prieks. Šo balvu gribēju iegūt kopš 1. kursa, šogad man izdevās, jo biju pietiekami aktīvs, sporta sacensībās pārstāvot Valmieras tehnikumu. Man patīk nodarboties ar sportu, it īpaši ar frisbiju, un balvas ir papildu motivācija jauniem panākumiem!» dalās Andrejs Jēgers, 3. kursa audzēknis. Abi jaunieši atzīst, ka apzināti centušies būt sportiskāki un sacensībās pierādījuši savas stiprās puses. Skolotāja Arnita Krieviņa min, ka abus jauniešus raksturo entuziasms un neatlaidīgs sporta gars, kas novedis pie augstiem rezultātiem dažādās sporta disciplīnās. Jauniešiem ir veiksmīgi izdevies sportiskās aktivitātes apvienot ar mācībām. «Centos parādīt sevi no stiprākās puses, kā arī centos gūt labus rezultātus un piedalīties vairākos sporta veidos, kur mani uzaicināja, kā arī sporta skolotājas sniedza ļoti lielu atbalstu un ticēja maniem spēkiem,» atceras Zane Ziedone.

Pasākuma dalībniekus priecēja arī dziesma Valmieras tehnikuma jauktā kora izpildījumā, kurš šajā gadā ieguvis I pakāpi. Noslēgumā ar koncertlekciju uzstājās vokālā grupa Latvian Voices, kas dalījās zināšanās par a cappella mūzikas žanru, pasaules populārākajām grupām, kā arī klātienē sniedza paraugdemonstrējumus. Pasākums tika realizēts, pateicoties iniciatīvas «Latvijas skolas soma» finansējumam.

SPORTA LAUREĀTI un viņu atbalsts, kas mudina nepadoties: skolotāja Linda Māziņa (no kreisās), Zane Ziedone, Andrejs Jēgers un skolotāja Arnita Krieviņa. Foto no Valmieras tehnikuma arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru