Sumina Valmieras jaunatnes sporta izcilniekus

- 15.Decembris, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Tradicionālajā Valmieras jaunatnes sporta laureātu sumināšanas pasākumā par dažādiem panākumiem tuvās un tālās sporta arēnās 2017. gadā trešdien koncertzālē «Valmiera» tika sumināti 122 jaunie sportisti un 25 viņu treneri.

«Ir paskrējis viens gads, un šodien mēs atkal varam lepoties ar jūsu sasniegumiem,» svinīgā pasākuma atklāšanā uzrunājot laureātus, teica Valmieras Bērnu sporta skolas direktore Līga Dzene. «Skatoties šodien uz pilno zāli, es varu droši apgalvot, ka Valmierā jaunieši sportu mīl, nodarbojoties ar to nopietni un sasniedzot arī atzīstamus rezultātus. Jūs visi šeit zālē esat tie, kuri ir pārvarējuši pietiekami augstu uzstādīto latiņu, esat kļuvuši par Latvijas čempionātu godalgoto vietu ieguvējiem, jūs esat spējuši izcīnīt tiesības pārstāvēt valsti Eiropas un pasaules čempionātos. Valmieras vārds ir spīdējis gan individuālajos, gan komandu sporta veidos, un mēs godam esam pārstāvējuši Valmieru šī gada lielākajā jaunatnes sporta forumā — Latvijas Jaunatnes olimpiādē. Nākamais mums ir ziemas olimpiādes gads, visa Latvija sekos līdzi mūsu olimpiešu startiem. Tajās dienās, kad uz starta izies mūsu bobslejisti, mūsu abi Oskari, mūsu sirsniņas pukstēs daudzreiz straujāk. Ja paskatāmies nesenā pagātnē — tieši šādā pašā pasākumā mēs savus Oskarus godinājām par sasniegumiem vieglatlētikā. Ar šo stāstu es gribētu jums vēlēt: ticiet, ticiet sev, uzstādiet augstus mērķus — nebaidieties no tiem, un varbūt kādreiz kāds no jums piepildīs savu sportista sapni un startēs olimpiskajās spēlēs. Veiksmi jums!»

Apbalvojumus sportistiem, kopumā 15 sporta veidos, pasniedza Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, kā arī Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radēviča un Latvijas basketbola «zelta roka» Ainars Bagatskis. Pasākumu vadīja Valmieras Drāmas teātra aktieris Rihards Jakovels, bet ar muzikālu priekšnesumu uzstājās repere VIŅA (Zelma Jēgere) un deju grupa «JUSTIFY».

Uzrunājot nākamos čempionus, pazīstamā vieglatlēte Radēviča kavējās atmiņās arī par savulaik Valmierā piedzīvoto: «Atceros, kā, gatavojoties U-23 pasaules čempionātam, aizvadīju treniņnometni šeit Valmierā. Veicu tiešām smagu sagatavošanās posmu, pēc tā man viss apnika, likās, ka es nekad nepiecelšos. Vēlāk izcīnot medaļu šajā čempionātā, es pārliecinājos, ka viss nāk ar smagu darbu un disciplīnu. Prieks par Valmieru, vieglatlētikai draudzīgāku pilsētu es nevaru iedomāties. Pašlaik realizējas grandiozi plāni — spēku jums, izturību, lai pēc gadiem mēs atkal varētu smagi strādāt un priecāties par izcīnītajām medaļām.»

MŪSU IR DAUDZ. Valmieras Bērnu sporta skola var lepoties ar kuplu skaitu audzēkņu, kas ir viens no lielākajiem valstī, tāpat arī ar savu audzēkņu rezultātiem. Lūk, rindā jau nākamie Štrombergi un Melbārži.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru