Straujā ūdenī uzvar meistari

- 13.Maijs, 2022
Sports
Laikrakstā

Valmierā, airēšanas trasē Krāces, notika Latvijas Kausa 1. un 2. posma sacensības airēšanas slalomā. Piedalījās sportisti no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Teicams starts padevās Valmieras Sporta skolas audzēkņiem. 

Gaujā ūdens līmenis vēl pietiekami pavasarīgs un tādēļ straume trasē Krāces bija gana strauja un atraktīva. Šādos apstākļos neapšaubāmi priekšrocības paveras sportistiem, kas trenējušies straujos ūdeņos, kam bagātāka pieredze viļņotā, sarežģītā upē. Savukārt sportisti, kas trenējas nelab­iekārtotās, uz gluda ūdens iekārtotās trasēs, nokļūstot sarežģītā, straujā un viļņainā ūdenī, nereti zaudē straujūdens trašu speciālistiem. Valmieriešiem, kas trenējas Baltijas labiekārtotākajā trasē, Latvijas Kausa pirmo posmu sacensības pavēra iespēju demonstrēt savu māku un meistarību. 

Mūsu Sporta skolas audzēkņi startēja K-1 laivu klasē. Grupā U-14 pārliecinoši pirmais Namejs Brūns, otro vietu izcīnīja Jānis Lapsa. Namejs uzvarēja ne tikai šai grupā, bet kļuva par pašu ātrāko jaunieti visu grupu ieskaitē. 

TRASĒ uzvarētājs K1 laivu klasē Elvis Fiļipovs.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru