Strādā no mājām ar prieku!

- 18.Marts, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Kopš 16. marta valsts pārvaldē, pašvaldībās un privātajā sektorā nodarbinātajiem jāstrādā attālināti, tā pagājušajā nedēļā lēma Ministru kabinets. Šī prasība neattiecas uz ražošanas nozari un citiem darbiem, ko objektīvi nevar veikt attālināti. 

 Dzirdu viedokļus no daudziem apkārtējiem cilvēkiem, kam jāstrādā no mājām, ka tas neesot viegli, radot viņiem stresu un depresiju, jo tiekot izolēti no kolēģiem, arī no vadības, no citiem darbiniekiem. Kontaktējoties videokonferencēs, rakstiski vai telefoniski, komunikācija tiek koncentrēta uz formālām problēmām. Līdz ar to cilvēkiem jācenšas,  strādājot no mājām, «nepalikt trakiem», bet gan atrast tajā arī prieka dzirksti.  

Psihoterapeites Ineses Putnieces ieteikums: «Nepieciešams mēģināt sabalansēt savu režīmu – nav atšķirības, vai es fiziski eju uz ofisu, vai man ir jāstrādā mājās, jāmēģina strādāt tomēr strukturēti – ir brīdis, kad es daru kaut kādas darba lietas, tad ir brīdis, kad es daru kaut kādas mājas lietas, vai tad ir brīdis, kad es palīdzu bērniem, tad ir brīdis, kad es eju pastaigā.» 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru