Stipru Latviju ceļot

- 21.Februāris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai nodrošinātu artilērijas atbalstu manevra vienību operācijām un stiprinātu uguns atbalsta spēju, turpmāk Valmierā, Zemessardzes 22. kājnieku bataljona teritorijā, tiks izvietota artilērijas baterijas lieluma apakšvienība ar M109A pašgājējhaubicēm un vairāk nekā 100 karavīriem, savukārt Kaujas atbalsta rota ar prettanku spēju un pretgaisa aizsardzības spēju vairāk nekā 150 karavīru sastāvā tiks izvietota Gulbenes novada Stāmerienā.

«Šis ir mums pozitīvs notikums, kuram jābūt arī tālejošām sekām,» – tā vakar savu uzrunu svinīgajā pasākumā par godu profesionālā dienesta apakšvienību izveides uzsākšanai Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē sāka Latvijas aizsardzības ministrs ARTIS PABRIKS. «Tas visai Vidzemei nozīmē to, ka šeit parādīsies ne tikai vairāk karavīru, bet arī jaunas darbavietas. Un ne jau man jāstāsta Valmieras mēram un valmieriešiem, ko tas nozīmē pozitīvās izaugsmes ziņā. Mēs visi zinām, ka Valmiera ir labākā un attīstītākā Latvijas pilsēta, un ar to mēs parādām, ka Bruņotie spēki ne tikai spēj aizsargāt savu valsti, bet arī ikdienā esam ļoti ciešā sazobē gan ar industriju, gan ar attīstību kopumā, gan arī visām tām nepieciešamībām, kas vajadzīgas pašvaldībai.»

AIZSARDZĪBAS MINISTRS Artis Pabriks (centrā) kopā ar NBS komandieri Leonīdu Kalniņu, pašvaldību vadītājiem, vienību komandieriem un karavīriem pie pašgājējhaubicēm. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru