Stiprie palīdzēja mazajam Kārlim

- 28.Februāris, 2024
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pirmoreiz Valmierā notika plaši apmeklēts un reizē starptautisks turnīrs armvrestlingā, un pirmoreiz, cik aptaujātajiem bija zināms, tas vismaz Latvijā noticis labdarības zīmē. 

Sestdien Valmieras Viestura vidusskolas sporta zālē notika «Labdarības Armvrestlinga turnīrs».

«Līdz šim es biju rīkojis divus turnīrus Latgalē, savā dzimtajā pusē, bet pirmo Valmierā, un gribējās, lai tas notiek ar pievienoto vērtību. Dalībnieku interese ir pārsteidzoši liela,» pastāstīja turnīra rīkotājs Alvils Plivčs, piebilstot, ka pašu spēkiem uzmeklēta valmieriešu ģimene, kuru bērnam vajadzīgs sabiedrības atbalsts, lai viņš varētu augt, attīstīties, veseļoties. Tā izlekusi ziņa par Kārli Haraldu Lūkinu, kura ģimene lūgusi atbalstu portālā ziedot.lv, lai puisēnam varētu nodrošināt rehabilitācijas pakalpojumus šajā gadā rehabilitācijas centrā «Poga». Plānveida un regulāra rehabilitācija nav lēta, tāpēc bija lūgums mērķim piesaistīt vairāk nekā 6500 eiro. Ģimene par milzīgo atbalstu saka paldies līdzcilvēkiem, kas lielāko daļu summas jau bija saziedojuši, bet stiprie un sportiskie lika klāt vēl nepieciešamo artavu.

SACENSĪBAS ar lielu pievienoto vērtību. «Labdarības Armvrestlinga turnīrā» piedalījās sievietes un vīri no Latvijas, ļoti daudzi no Valmieras novada, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas. Stipro pulks bija liels, un viņi atbalstīja Kārli Haraldu Lūkinu.  Foto no Alvila Plivča personīgā arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru