Startējusi jaunā florbola sezona

- 19.Septembris, 2018
Sports
Laikrakstā

ELVI florbola līgas jauno sezonu ar mainīgām sekmēm uzsākušas visas trīs mūspuses komandas.

Visgrūtākais starts padevies čempionēm – Kocēnu Rubenes dāmām, kuras turnīra atklāšanas spēlē savās mājās atzina sīvāko konkurenšu NND Rīga pārākumu ar 4:6. Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīta hat-trick autore Inga Ametere, 3 (1+2) punkti arī viņas komandas biedrenei Mārai Stapkēvičai, bet ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Santa Torstere. Labākās spēlētājas balvu Kocēnu komandā saņēma divu vārtu autore Lība Daija Mikova, 2 (1+1) punkti Paulas Egles kontā.

Arī otrajā sezonas cīņā treneru Zeltītes Bankavas un Jāņa Daiņa florbolistēm spēle nevedās – viņsestdien tika piedzīvots rets mirklis šīs komandas vēsturē – otrais zaudējums pēc kārtas. Atkal Kocēnos, šoreiz pret FK Ķekava – 1:3. Nepārspējama viesu komandas vārtos bija Kristīne Kirilova, kura atvairīja 37 no 38 pretinieču metieniem. Viņa arī tika atzīta par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās. Rezultatīvākā viņas komandā ar divām piespēlēm bija Paula Metāla. Labākās spēlētājas balvu Kocēnu komandā saņēma Rebeka Laure, kura asistēja vienīgo vārtu guvumā.

Līdzīgi sezonu atklāja arī Rubenes vīri, kuri izbraukumā Liepājā piekāpās Kurši/Ekovalis ar 8:11. Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts vārtsargs Edgars Rimarenko, kurš atvairīja 44 no 52 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie Liepājas komandā ar 4 (2+2) punktiem katram bija Kaspars Klamers un Mihails Kostusevs. Ar hat-trick izcēlās Gints Siliņš, 3 (2+1) punkti Ingara Jansona kontā, bet divus vārtus guva Kristaps Ošs-Ervics. Labākā spēlētāja balvu Kocēnu komandā saņēma Ingars Matisons, kura kontā 5 (4+1) punkti, bet rezultatīvākais ar 7 (3+4) punktiem bija Atis Stepāns. 3 (1+2) punktus guva Reinis Mirkšs.

Toties otrajā spēlē Kocēnos trillera cienīgā sižetā spēles papildlaikā tika uzveikti Talsu NSS/Krauzers – 6:5. Piecas sekundes pirms pamatlaika beigām kocēnieši, spēlējot bez vārtsarga, spēja panākt neizšķirtu – 5:5, vārtus pēc Ivara Jēkabsona piespēles iemeta Reinis Mirkšs, bet papildlaikā pēc Mirkša piespēles ar vārtu guvumu izcēlās Atis Stepāns – 6:5. Par labāko starp uzvarētājiem atzina Reini Mirkšu, kurš ar 4 (2+2) punktiem bija rezultatīvākais. Divi goli Ata Stepāna kontā. Talsu komandā labākā spēlētāja balvu saņēma Jānis Ragovskis, kura kontā 3 (2+1) punkti.

Ar mainīgām sekmēm startējuši arī pērnās sezonas vicečempioni – FBK Valmiera. Pirmajā spēlē izbraukumā tika atzīts čempionu – Betsafe Oxdog Ulbroka – pārākums ar 4:8. Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Rolands Kovaļevskis, kuram 3 (2+1) rezultativitātes punkti. Viņa komandas biedram Kārlim Jānim Petrovskim 3 (1+2) punkti, bet pa 2 (1+1) punktiem guva Edžus Ceriņš, Kaspars Šķēls un Ainārs Juškēvičs. Par labāko starp valmieriešiem tika atzīts Lauris Alvis Stiprais, kura kontā viens vārtu guvums.

Bet otrajā spēlē, jau savu skatītāju priekšā Vidzemes Olimpiskajā centrā, pārliecinoši (11:6) tikts galā ar Bauskas florbolistiem. Balvu kā labākais spēlētājs uzvarētāju sastāvā saņēma Edvards Voldemārs Kažmers, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Viņa komandas biedram Mārtiņam Brokam 4 (2+2) punkti, ar hat-trick izcēlās Gatis Liepiņš, 3 (2+1) punkti Arnija Kuratņika kontā, trīs rezultatīvas piespēles Ivo Balodim, bet Intam Vilkam 2 (1+1) punkti. Par labāko starp baušķeniekiem atzina Māri Akmentiņu, kurš guva vienus vārtus, bet rezultatīvākie bija Gints Velmunskis un Pēteris Zeltiņš – pa 2 (1+1) punktiem.

VALMIERIEŠI – pērnie vicečempioni – jauno florbola sezonu sākuši ar mainīgām sekmēm. Edgara Vaivada foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru