Starptautiskajā projektā «Teaming UP» uzvar Valmierā radīta biznesa ideja

- 21.Aprīlis, 2022
Izglītība
Laikrakstā

7. aprīlī Jūrmalā notika transnacionālā projekta «Teaming UP» noslēguma pasākums «Pitching to Investors». Tā laikā 55 jaunieši no Latvijas, Somijas un Igaunijas 11 komandās prezentēja savas biznesa idejas potenciālajiem investoriem. Pasākumā tika izstādīti šo ideju prototipi un noskaidroti uzvarētāji.

Pirmo vietu «Teaming UP» projektā pēc investoru vērtējuma un sasniegumiem visa projekta gaitā ieguva komanda «Flash» ar ideju par nomierinošām ēteriskajām eļļām. Otro vietu, kā arī simpātiju balvu un pirmo pirkumu no Valgas apriņķa profesionālās izglītības centra direktora saņēma komanda «Ready to Grill» ar ideju par saliekamu grilu. Savukārt trešo vietu ieguva komanda «Call me cookies», kas veido cepumu formas telefonu veidolā. Projekta uzvarētāji balvā saņēma braucienu uz Stokholmu, kura laikā būs iespēja gūt jaunu pieredzi un iespaidus, viesojoties pilsētas inovatīvākajos uzņēmumos un biznesa inkubatoros, savukārt otrās vietas laureāti līdzīgu pieredzi varēs gūt Igaunijā. Trešajai vietai būs pieejama individuāla mentoru konsultācija par turpmākajiem biznesa attīstības soļiem. Tika pasniegta arī specbalva kategorijā «Zaļākā ideja», ko Igaunijas Vides investīciju centrs piešķīra komandai «iBin» – tā izstrādā ideju par viedo miskasti, kas atkritumus sašķiro pati.

UZVARĒTĀJI. Valmieras tehnikuma audzēknes Jana Esmeralda Reča un Ilze Bozņakova savu uzņēmējdarbību saista ar nomierinošu ēterisko eļļu pārdošanu. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru