Sports — tas ir prieks!

- 31.Janvāris, 2024
Valmierietis
Laikrakstā

Pārcilāju prātā atmiņas ne tikai par jaunības gadiem vien un saprotu, ka skaistākais laiks mūžā saistās ar kustību, sportu, skriešanu. Var teikt, ka kopš    pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem sportots daudz.

Sportots stadionos, tūrisma trasēs, orientēšanās takās un arī ar motocikliem. Dalībnieku komandas toreiz tika pieteiktas dažādi:  startēja no rajoniem, darba vietām, arodbiedrībām. Bija spartakiādes, kausu izcīņas. Tā septiņdesmito gadu pirmajā, otrajā, trešajā un vēl nākamajos gados notiek I un II grupu vieglatlētikas spartakiādes. I  grupā lielākie darba kolektīvi, kā Valmieras stikla šķiedras rūpnīca, Lauktehnika un vēl citi kolektīvi. II grupā mans kolektīvs, Mazsalacas MRS, atsevišķi mazākie kolhozi. Kā veicās? Izcīnu 1. vietu kopvērtējumā orientēšanās sacensību «Valmieras magnēts» V-22 grupā 1971. gadā, tāpat nepārspēts esmu V-40 grupā 1972. gadā. Sekmīgi cīnījies esmu  arī astoņdesmitajos gados: 2. vieta V-35 grupā 1984. gadā. 

***

Arī stadionā ne bez panākumiem. 1972. gadā izcīnīju 1. vietu 1500 m II grupā. Labi startēts 1974. gada Mazsalacas pilsētas spartakiādē. Tur I.vieta 1000 m skriešanā. .Skriets arī ministrijas spartakiādēs. Notiek sporta biedrību «Vārpa» un «Dinamo» sacensības.

VIENA NO DAUDZAJĀM. Viļņa mīļākā medaļa. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru