Sportiskas aktivitātes lāzerparkā Cempos

- 20.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Novērojot pastāvīgo tūrisma pieplūdumu, kas siltajā laikā dodas uz Beverīnas koka skulptūru parku un labirintiem, arī Deivim Jirgensonam radās ideja, ka blakus esošajā teritorijā varētu izveidot lāzerparku «Shooter».

«Par vietas izvēli nebija šaubu – tas jārada Beverīnas novadā, jo arī manu vecāku lauku saimniecība «Ozolu Jēri» atrodas šajā novadā, tāpēc arī izvēlējāmies šo vietu. Mēs redzējām, ka pāri ceļam pie kaimiņa labirintos ir liela tūrisma plūsma. Tas bija skaidrs, ka blakus esošajā zemesgabalā vajag kaut ko attīstīt. Mums bija dažādas idejas un kapacitāte, lai paši arī kaut ko varētu radīt. Pagaidām visa teritorija nav apgūta, spēles laukums aizņem aptuveni trešdaļu no tās,  pārējā ir zaļā zona, kas vēl ir brīva un izmantojam lauksaimniecības vajadzībām,» stāsta lāzerparka «Shooter» idejas autors Deivis Jirgensons.

No peintbola līdz lāzerparkam

«Sākotnēji  idejas bija dažādas. Domājām, ka tas varētu būt peintbola laukums vai kaut kas līdzīgs, tomēr sapratām, ka tas nav visiem, visa vecuma cilvēkiem un jo īpaši ne maziem bērniem. Tas var būt sāpīgi un traumējoši,» atceras Deivis. Sākotnēji apdomāta ideja rādīt bērniem no pilsētas dzīvi laukos, kā vecāku saimniecībā aug jēru un aitu ganāmpulks, truši, organizēt izjādes ar ponijiem vai pastaigu taku kopā ar dzīvniekiem. «Šīs idejas nav atmestas, bet pagaidām esam iesākuši ar lāzerparku,» tā idejas autors.

Ideja Deivim radās kopā ar draudzeni pēc Avārijas brigādes parka apmeklējuma pagājušajā gadā, kad paši pirmo reizi spēli pamēģinājuši un tā iepatikusies. «Gribējās radīt acij tīkamu vietu, kas ir piemērota vecākiem ar bērniem, jo mums blakus ir Beverīnas skulptūru labirinti, kur ir ļoti skaista vide un daudzi cilvēki to apmeklē,» dalās Deivis, «līdz ar to radīta pievilcīga vide, kurā var izkustēties un atpūsties visa ģimene kopā.»

LĀZERPARKS «SHOOTER» ietver bērniem aktuālās mūsdienu tehnoloģijas un liek aktīvi kustēties spēles gaitā. Idejas autors Deivis Jirgensons (no kreisās) kopā ar dzimšanas dienas ballītes dalībniekiem. Jāņa Līgata foto

Komentāri
Pievienot komentāru