Sporta un aktīvās atpūtas parku "Mežs" atklās 14. maijā

- 29.Aprīlis, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Novembrī Valmieras centrā sāka dzīvot Mežs – parks sportiskai un lieliskai atpūtai. Kopš pirmās dienas tur valdīja rosība, līdz Mežs ietinās sniega segā, taču tagad tas mostas kopā ar dabu. Aicinām uz sporta un aktīvās atpūtas parka «Mežs» atklāšanu 14. maijā pl. 14.

Greentrials un The Spot ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumi un meistarklases visa vecuma interesentiem, laikmetīgais cirks, aktivitātes pašiem mazākajiem, DJ All-viss – tāds plāns ir parka atklāšanā.

Skrituļslidošanas, braukšanas ar skeitbordu, BMX vai skrejriteni prasmes uzlabot palīdzēs The Spot meistari. Jāpiemin, ka noteiktās parka zonās visas dienas garumā būs vairāku sporta veidu profesionāļi, kuri palīdzēs un iedvesmos. Uz nodarbībām iesakām nākt ar savu inventāru. Vismazākajiem apmeklētājiem būs iespēja Mežu izdaiļot krītiņzīmēšanas tehnikā, savukārt izsalkumu remdēt palīdzēs streetfood.

Atklāšanu vadīs lieliskais couch Einārs jeb Einārs Lansmanis. Viņam tuva ir frīstaila slēpošana, skeitbords un riteņbraukšana, tāpēc noteikti būs interesanta tikšanās.

PARKU IEMĒĢINA olimpietis Helvijs Babris. Martas Garās foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru