Sporta izcilnieki sabrauc Matīšos

4.Aprīlis, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušās piektdienas vakarā visu labāko un publikai zināmāko Burtnieku novada sportistu un treneru ceļš veda uz jauno Matīšu Tautas namu. Tieši tur notika ikgadējais Burtnieku novada sporta laureāta pasākums, šoreiz cildinājumi tika saņemti par sasniegumiem 2018. gadā.

Atklājot svinīgo vakaru, novada domes priekšsēdis Guntars Štrombergs teica: «Šovakar man ir tas gods teikt jums paldies par paveikto darbu šajā pasākumā Burtnieku novada sporta laureāts 2018. Novada pašvaldība vienmēr ir atbalstījusi ikkatru sportistu, ikkatru biedrību gan finansiāli, gan ar sporta zālēm un citām sportošanas vietām. Liels paldies jums par to, ko esat ieguldījuši, lai sasniegtu labus rezultātus un nestu mūsu novada vārdu ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē gādātu par mūsu novada atpazīstamību. Man ļoti liels prieks par jums, par jūsu sasniegumiem! Mūsu novadā ir mazāk par astoņiem tūkstošiem cilvēku, taču tie sasniegumi, kas ir jau kopš novada izveidošanas laikiem, ir tik lieli, ka, manuprāt, Latvijā ir maz pilsētu, kas varētu ar mūsu novadu sacensties. Ir sasniegtas pašas augstākās virsotnes, un tas ir ne tikai bijis, tas ir tagad un būs nākotnē. Tas tāpēc, ka jaunajiem ir uz ko skatīties, ir no kā mācīties. Vienmēr atbalsts būs vecākajos biedros, un sasniegumi nāks vēl lielāki. Es gribētu izcelt tādus sporta veidus kā BMX, vieglatlētika un bobslejs. Sasniegumi tajos nes mūsu vārdu visā pasaulē. Varbūt tur vairāk atpazīst Latviju, mazāk – Burtnieku novadu, bet šeit uz vietas mēs taču zinām, kas ir tie cilvēki, kurus mēs ļoti labi pazīstam. Paldies arī visiem sporta organizatoriem, kas ļoti aktīvi iesaistījušies mūsu novada sporta dzīvē, kas izmantojuši jebkādus sporta veidus, lai nestu mūsu novada vārdu tālāk Latvijā!»

DRAUDZĪGĀ PULCIŅĀ. Uz lielo kopbildi sanākuši visi piektdienas vakarā apbalvotie – gan uzvarētāji Burtnieku novada sporta laureāta 2018 nominācijās, gan populārākie interneta balsojumā, gan apbalvotie par izciliem sasniegumiem savos sporta veidos 2018. gadā. Emīla Vanaga foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru