Spontāns lēmums radīt mūziku

- 30.Septembris, 2022
Nedēļas nogale
Laikrakstā

Jaunais mūziķis Reinis Aumeisters ir zināms ar skatuves vārdu st4rface un jauniešu vidū pazīstams ar tādiem skaņdarbiem kā «Viņa», «Man nevajag vēl vienu piedod» u.c.

21 gadu vecais mūziķis paguvis sadarboties jau ar tādiem māksliniekiem kā Trench Mafia Locco, Punkts Uz I un citiem. 16. septembrī viņš kopā ar mūziķi RAUM laida klajā dziesmu «Vienalga». Aicināju viņu uz sarunu. Stāsta Reinis Aumeisters. 

Par mūziķi 

Esmu dzimis Limbažos, lielu daļu bērnības pavadīju arī Lēdurgā. Valmieras florbola klubā nospēlēju trīs sezonas, arī mana māsa dzīvoja Valmierā. Esmu šai pilsētai pieķēries, un, kad man jautā, no kuras puses esmu, vienmēr atbildu, ka no Valmieras. Pašlaik dzīvoju Rīgā, bet mana ģimene – Valmierā. Tās ir manas mājas.

Mūzikas tuvums 

Bērnība pagāja sportā – tētis mani pirmo reizi uz motocikla uzsēdināja četru gadu vecumā. 12 gadus ar motokrosu nodarbojos profesionāli, bet salauzu muguras skriemeli, un motokrosam tika pārvilkta svītra, bija jāmeklē kaut kas cits. Man nebija plāna B, vienmēr biju domājis, ka savas dzīves pirmo pusi saistīšu ar motokrosu. Atradu florbolu, bet kaut kur turpat blakus bija arī mūzika. Pandēmijas laikā bija iekšējs nemiers, negribējās visu laiku pavadīt iekštelpās. Tad es atradu ierakstu studiju un ierakstīju savu pirmo dziesmu. Tas bija spontāns lēmums, iepriekš ar mūziku īpaši nebiju saistīts, bērnībā tikai dziedāju korī.

ST4RFACE JEB REINIS AUMEISTERS. Foto no personiskā arhīva 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru