Šonedēļ visā Latvijā sākas mācības jauniešiem «Laukiem būt!»

- 19.Oktobris, 2022
Laikrakstā

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centram (LLKC) aiz muguras jau 10 gadu pieredze mācību organizēšanā ar dzīvespriecīgo devīzi «Laukiem būt!», kur aicina jauniešus un jaunos uzņēmējus vecumā līdz 40 gadiem par brīvu apgūt dažādas zinības uzņēmējdarbībā. 

Mācībās, kuras notiek 26 LLKC birojos visā Latvijā, līdz šim piedalījušies pavisam 1942 jaunieši, bet no tām izrietošajā projektu konkursā startējuši 513 biznesa ideju pieteikumi.

Vakar, 18. oktobrī, Valmierā sākās Valkas un Valmieras biroja organizēta mācību 11. sezonas pirmā nodarbība, uz kuru aicināti aktīvie jaunieši no mūsu mazpilsētām un laukiem, kam nepieciešamas zināšanas un palīdzība savas uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstībai. Tā ir arī iespēja rast komandu un sadarbības partnerus jaunu ideju īstenošanai. Plānots arī pieredzes brauciens pie uzņēmējiem. 

Intensīvas mācības notiek reizi nedēļā četru stundu garumā un kopumā sešas dienas – gan klātienē, gan attālināti. Jauniešiem būs iespēja satikt iedvesmojošus lektorus, izstrādāt savai idejai biznesa plānu un veikt finanšu aprēķinus.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru