Šogad – pludmale, atpūtas vieta un informatīvie stendi

- 9.Jūlijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jau kopš 2014. gada Rūjienas novada aktīvākie iedzīvotāji vai to interešu grupas iesaistās katru gadu no jauna izsludinātajos Rūjienas novada pašvaldības projektu konkursos «Iedzīvotāji veido savu vidi». Tāds labo ideju un darbu finansiālā atbalsta iegūšanas projektu konkurss notika arī šopavasar. 

Šajā konkursā parasti pašvaldība finansiāli atbalsta projektos divu veidu aktivitātes. Vispirms tie ir sabiedriskā labuma projekti jebkurā jomā, kas ir svarīga un nozīmīga vietējai sabiedrībai vai arī kādai konkrētai tās daļai. Projekta tematika, īstenošanas veids un mērķauditorija nebūt netiek ierobežota, tomēr konkursa organizatori arvien ir uzsvēruši, ka prioritāri tiek atbalstīti tie pasākumi, kas uzlabo publisko labiekārtojumu, aktīvo atpūtu, dabas takas, apzaļumošanu, sporta objektu labiekārtošanu un citus uzlabojumus vietējo iedzīvotāju interesēs.

 

LAŅĢEZERA PLUDMALES LABIEKĀRTOJUMI. Biedrība «Laņģezers» pēdējos gados ir paveikusi lielu darbu iedzīvotāju iecienītās atpūtas vietas labiekārtošanā. Ne reizi vien šim nolūkam sekmīgi tika izmantots arī projekta «Iedzīvotāji veido savu vidi» finansiālais atbalsts. Foto no «Liesmas» arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru