Slimnīcas infrastruktūra labi attīstīta

- 5.Decembris, 2023
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Vidzemes slimnīca noslēdz vērienīgu attīstības projektu un tā beidzamajā kārtā atklāja Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļu un Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) un pacientu uzņemšanas nodaļu. 

Projekts ilga astoņus gadus, kuru laikā slimnīcā tika veikti vairāki nozīmīgi uzlabojumi, kas ievērojami pilnveidoja un attīstīja slimnīcas infrastruktūru. Projekts ir sniedzis iespēju Vidzemes slimnīcai realizēt vērienīgus attīstības plānus, kopumā ir atjaunotas 12 nodaļas, izveidots viens ieejas mezgls ar pacientu garderobēm, izremontētas četras kāpņu telpas, iegādātas 12 medicīniskās iekārtas un 108 gultas. Pirmo Adventi sagaidot, tika atklāta Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa un klātesošajiem parādīts arī kovida pandēmijas laikā paveiktais, kad oficiāli un svinīgi pasākumi reģionālajā slimnīcā nevarēja notikt. 

KLĀTESOT Veselības ministrijas un Valmieras novada pašvaldības pārstāvjiem, svinīgi tika atklāta jaunā, tehnoloģiski izcili aprīkotā un plašā Vidzemes slimnīcas Reanimācijas un intensīvās terapijas nodaļa. Nodaļas darbiniekus sveica arī slimnīcas vadība un kolēģi mediķi. Ārijas Romanovskas foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru