Skolotāji sporto Naukšēnos

- 28.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

22. augusta pēcpusdienā Naukšēnu stadionā notika rosība, kopā sanāca skolotāji no Valmieras apkaimes – Mazsalacas, Rencēniem, Kocēniem, Rūjienas un Valmieras.

Mērķis visiem viens – dalība Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Valmieras starpnovadu  organizācijas un Naukšēnu novada vidusskolas organizētajās sporta spēlēs «Ai, jaukā diena, kad jānēsā šorti un kad tiek piekopti dažādi sporti».

Astoņas komandas gatavas startam, bet vispirms bija jāatrāda mājas darbs – komandas vizītkarte. Cita par citu interesantāka, aizraujošāka un azartiskāka! Žūrijai bija ko padomāt, pirms likt savu vērtējumu. Sīvā konkurencē divas pirmās vietas – Valmieras Viestura vidusskolai un Kocēnu pamatskolai, otrā vieta Valmieras sākumskolai, bet trešā vieta Rūjienas pilsētas speciālās pirmsskolas izglītības iestādei «Vārpiņa».

Sportiskās aktivitātes vairāk orientētas uz prātu, izdomu un atjautību. Kopā deviņas disciplīnas un noslēgumā Lielā stafete. Tā nu ikviens varēja izmēģināt veiksmi šādās aktivitātēs: Cauruļu bobslejs, Olimpiskie apļi, Slēptie vārdi, Trijstūru mīkla, Aizej tur, nezin kur, atnes to, nezin ko, Nūju volejbols, Fermera skrējiens, Lecam pa vecam, lecam pa jaunam un Gumijas stiepšana. Stadionā valdīja sportiskais gars, cīņas spars un jautrība. Spraigā cīņā par uzvarētājiem kļuva Valmieras Viestura vidusskola, otrajā vietā Kocēnu pamatskola, bet trešajā –  Valmieras Jaunatnes centrs «Vinda».

Kopā pavadīta sportiska, atraktīva un piedzīvojumiem bagāta diena. Paldies ikvienam, kurš iesaistījās šo svētku organizēšanā. Paldies par atbalstu Naukšēnu novada pašvaldībai un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Valmieras starpnovadu organizācijas priekšsēdētājai Zintai Irbei.

MĀJAS DARBS jeb komandas vizītkarte, kas bija ļoti atšķirīga katrai komandai.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru