Skolā sāks izmantot virtuālās realitātes tehnoloģijas

- 18.Aprīlis, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Jāņa Endzelīna Kauguru pamatskolas pedagoģes piedalījās vēl nebijušās eTwinning un Samsung mācībās Digitālās nedēļas ietvaros. Kopumā piedalījās 24 skolotāji no 12 Latvijas izglītības iestādēm un apguva virtuālās realitātes tehnoloģiju lietošanu.

Mācības noritēja praktiski. Pedagogi izmēģināja Samsung VR Gear virtuālās brilles, iepazina dažādas virtuālās un paplašinātās realitātes platformas, tāpat tika apsvērtas iespējas, kā ar eTwinning skolu sadarbības projektu palīdzību tās lietot mācību procesā, lai tas būtu noderīgi, jēgpilni un saistoši skolēniem.

«Iespaidu šobrīd ir ļoti daudz, tāpēc uzreiz grūti izvērtēt, kā tas viss strādās realitātē. Rakstījām Erasmus+ starptautisku projektu par jēgpilnu IKT lietošanu skolā, un, izlasot šo eTwinning mācību tēmu, sapratu, ka tas būs kaut kas, ar ko paspilgtināt Erasmus+ projektu. Prieks, ka esmu guvusi jaunas idejas, jaunas zināšanas par IKT rīkiem – platformām, vietnēm, arī pašām VR brillēm. Protams, priecē, ka ir jauni kontakti un uzsākts projekts,» skaidro J. Endzelīna Kauguru pamatskolas skolotāja  Dzintra Sijāte, kas jau iepriekš ir piedalījusies starptautiskās mācībās Slovākijā. Ar viņu kopā jaunus iespaidus un zināšanas guva Līva Liepiņa, kurai tā bija pirmā pieredze eTwinning skolu sadarbības tīkla nodarbībās.

APGŪSTOT virtuālās realitātes briļļu iespējas un to lietojumu mācību procesā – J. Endzelīna Kauguru pamatskolas skolotājas Līva Liepiņa (no kreisās) un Dzintra Sijāte. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru