Skola iet pretim simtgadei

- 14.Augusts, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Mazsalacas vidusskola rūpīgi gatavojas lielajam skolas absolventu, skolēnu, kādreizējo audzēkņu, pašreizējo skolas darbinieku un kādreizējo amata brāļu kopā sanākšanai.

Tiek lēsts, ka 24. augustā mazpilsētas ielas virmos. Tās būs pārpilnas savējo, viesu, jaunu un cilvēku ar sirmām galvām. Mazsalacieši tiksies dzimtajā pilsētā, novadā, būs savā skolā, kavēsies atmiņās.

Jūlijā Mazsalacas novada Kultūras centra radošā komanda kopā ar bijušo vēstures skolotāju Taigu Eglīti aktīvi strādāja pie izstādes «Mazsalacas vidusskolas devums Latvijas kultūrai 100» veidošanas, lai tā priecētu apmeklētājus ne tikai Mazsalacas pilsētas svētku un velosvētku «Ērenpreisam 128» laikā, bet arī Mazsalacas vidusskolas absolventus un skolēnus skolas jubilejā.

Izstādē aptverta dažāda radošā tematika – Mazsalacas vidusskolas absolventi, kuri darbojas amatniecības, dizaina, kino, teātra, mūzikas, tēlotājmākslas, valodniecības un literatūras nozarēs.

Izstādē varēs iepazīt Nacionālā teātra aktieri Mārtiņu Brūveri, Liepājas teātra aktierus Kasparu Kārkliņu un Rolandu Beķeri, mūziķi Valdi Meijeru, Jāni Menci, grafiķi Otomiju Andersoni, mākslinieci Sindiju Kļaviņu, folkloras pētnieci Sanitu Reinsoni un citus izcilus novadniekus.

CILVĒKI raksta mazpilsētas, novada un Latvijas vēsturi. Tādi radoši, varoši un zinoši mācījušies arī Mazsalacas vidusskolā. Daudzi sevi pierādījuši valodniecībā, literatūrā, amatu prasmēs, kino un teātrī. Alekseja Koziņeca foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru