"Šķiedra" – ģimenei draudzīgs uzņēmums

- 6.Decembris, 2022
Laikrakstā

Otrdien, 29. novembrī, akciju sabiedrība Valmieras stikla šķiedra saņēma Sabiedrības integrācijas fonda apliecinājumu kā Ģimenei draudzīga darbavieta. Izvērtēšanas komisija pozitīvi novērtējusi uzņēmuma piedāvāto un finansēto labumu grozu, kas vērsts ne tikai uz darbiniekiem, bet arī viņu ģimenēm. 

Akciju sabiedrība Valmieras stikla šķiedra sniedz finansiālu atbalstu dažādās ģimenes dzīves situācijās, maksimāli nodrošina to, lai darbiniekiem viņu darba grafiks būtu paredzams. Maiņu darbiniekiem tas, piemēram, ir zināms kārtējam gadam uz priekšu, kas attiecīgi ļauj laikus plānot brīvdienas un kalt plānus atvaļinājumiem. Savukārt darbiniekiem, kuru amata specifika to atļauj, ir iespēja daļēji strādāt attālināti un izmantot elastīgā darba laika priekšrocības. Valmieras stikla šķiedras darbinieku ģimenes vienmēr ir aicinātas piedalīties arī uzņēmuma rīkotajās tradicionālajās aktivitātēs un pasākumos.

VISI KOPĀ! Akciju sabiedrības Valmieras stikla šķiedra kolektīva pārstāvji kopā ar savām ģimenēm uz Ziloņu ielas pie Dzirnavu ezeriņa Valmieras pilsētas svētkos šī gada vasarā. Foto no uzņēmuma arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru