Skaļā lasīšana

- 14.Februāris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā nedēļā Trikātas pagasta bibliotēkā notika «Skaļās lasīšanas» konkurss, kurā savas prasmes demonstrēja Trikātas pamatskolas 5. un 6. klases skolēni.

Bērni kopā ar skolotājām konkursam gatavoties sāka jau decembrī.  Palīdzēja arī teātra pulciņa skolotāja Ilze Dauvarte. Visatbildīgākais un vissarežģītākais uzdevums bija atrast piemērotu grāmatu, no kuras izvēlēties fragmentu, kas būtu saturiski interesants un arī emocionāli lasāms. Skolēni nopietni trenējās stāstīt par grāmatu un neskaitāmas reizes lasīja un pārlasīja izvēlēto stāsta daļu.

«Skaļās lasīšanas» konkursa žūrijā bija Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu nodaļas vadītāja Lolita Dreimane, skolotāja Maruta Ģingule un skolas bibliotekāre Lida Sīpola. Žūrijas vērtējums pārsteidza visus. Uzvarētāji bija 5. klases skolēni Diāna Pētersone, Artjoms Solotkijs un Rimands Deduškevičs. Viņiem priekšā vēl nopietns darbs, lai labi sagatavotos konkursa otrajai kārtai, kas notiks skolēnu pavasara brīvlaikā Valmieras integrētajā bibliotēkā.

TUROT ROKĀ GRĀMATAS, skolēni žūrijai demonstrēja savas izteiksmīgās lasīšanas prasmes. Foto no Trikātas pamatskolas arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru