Skaisti "goli" valmieriešu izpildījumā

- 1.Decembris, 2020

Svētdien Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā savu šīs sezonas pēdējo spēli Optibet virslīgas futbola čempionātā ar Metta/LU virknējumu aizvadīja bronzas medaļu īpašnieki Valmiera FC futbolisti, ļaujot izpausties tuvākajiem pamatsastāva rezervistiem, kuri šo uzticēšanos godam izmantoja, gūstot uzvaru ar 2:1.

Lai arī Mettu/LU astotajā minūtē vadībā izvirzīja Latvijas izlases futbolists Raimonds Krollis, pēc nepilnas pusstundas izlīdzinājumu ar skaistu apvedošo sitienu no asa leņķa valmieriešiem guva 19 gadus vecais Ingars Pūlis, kurš virslīgā nebija spēlējis kopš 2018. gada. Tomēr ar rezervistiem spēlējošā Valmiera FC neapmierinājās tikai ar punktu – 55. minūtē Kristaps Liepa ar tālšāvienu devītniekā guva valmieriešu otros vārtus, ļaujot vidzemniekiem svinēt uzvaru ar 2:1. Jāpiebilst, ka debiju valmieriešu vārtos piedzīvoja 23 gadus vecais vārtsargs Kristaps Zommers.

KRISTAPS LIEPA (ar bumbu) sarūgtināja savus bijušos komandas biedrus, gūstot vienus no skaistākajiem vārtiem šīgada čempionātā. Jāņa Līgata foto