Skaistāk uzrakstīts un vairāk apsolīts

- 5.Jūnijs, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Valmieras pilsētas pašvaldība ir SIA VTU Valmiera lielākais akcionārs. Neapšaubāmi ir tas, ka šis ir uzņēmums, ar kuru mēs allaž esam lepojušies, kurš ir vienmēr bijis starp labākajiem pasažieru pārvadātājiem Latvijā. 

Arī godīgi maksājis visus nodokļus, visiem darbiniekiem nodrošinājis sociālās garantijas. Protams, var teikt, ka šobrīd ir ieslēdzies tāds nežēlīgais kapitālisms ar pārsolīšanām, bet... Daudz es šo situāciju komentēt negribu, jo viss vēl ir procesā – uzņēmums VTU Valmiera ir iesniedzis Iepirkumu uzraudzības birojam sūdzību par konkursu sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanai no 2021. līdz 2030. gadam uz 11 lapām par vairākiem punktiem, kas tiek apstrīdēti. Skatīsim tālāk, kā tas viss notiks! 

Ja skatās uz visu kompleksi, tad es šobrīd teiktu, ka ievērības cienīgs jau pats šis fakts, ka Latvijā, kur laikam pirmoreiz rīkojam tik apjomīgu konkursu, tajā pretendentu piedāvājumi tiek balstīti vairāk uz skaistiem solījumiem nekā uz reālo dzīvi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
jusis - 10.Jūnijs, 2020 - 09:10

Nu presē gan bija rakstīts nedaudz savādāk. Valmieras pieteikums nebijis pietiekami izstradāts un faktiski visdārgākais Latvijā. Neslēdzot līgumu ar Valmieru ,valsts ietaupītu 14 miljonus eiro ,tik dārgāks bijis Valmieras piedāvājums pār to uzvarētāju.Var būt tā otra firma nosita cenu un Valmierai arī ir taisnība ,taču kāpēc tad presē tāds raksts par Valmieras nekompetenci?

jb - 13.Jūnijs, 2020 - 09:11

Vēlos uzzināt vai tas ir Baika personiskais viedoklis, Valmieras domes viedoklis vai partijas viedoklis? Un kas ir apmaksājis raksta izvietošanu avīzē.

latvietis dziļ… - 14.Jūnijs, 2020 - 15:04

jb, oirms raksri muļķības, padomā! Viedoklim apakšā taču skaidri uzrakstīts, kurš to saka, Un nevajag vienā putrā jaukt apmaksātu politisko reklānu ar viedokli par cūcībām, ko dara ierēdņi mūsu pašu valstī, faktiski valsts apzadzējus - nodokļu nemaksātājus cenšoties nodrošināt at desmitiem miljonu lielām valsts dotācijām.

Valmierietis - 14.Jūnijs, 2020 - 21:39

Varu jb paskaidrot: no visdrošākajiem avotiem mani ir kļuvis zināms, ka šī raksta ievietošanu avīzē esat apmaksājis, jb,Jūs pats. Vēl vairāk, lai naudiņa par apmaksāšanu nebūtu velti tērēta, Jus pats ar savu jautājuma veidā izteikto komentāru par J. Baika viedokli atgādinat vēlreiz, lai pat tie lasītāji, kuri šim rakstam nebija pievērsuši īpašu uzmanību, tomēr atbilstošu "Liesmas" nummuru sameklētu un galu galā izlasītu. Lielisks reklāmas paņēmiens, jb! Bet vai godīgs?

Pievienot komentāru