Sirsnīgs paldies par skolai dāvāto mūžu

- 29.Novembris, 2023
Izglītība
Laikrakstā

«Draudzīgais aicinājums ir tilts uz Latvijas brīvvalsti, tās ideālu turpinājumu šodienā. Tas ir ceļš uz morālu sabiedrību,» ir teikusi dzejniece un dramaturģe Māra Zālīte.

2023. gada 17. novembrī, sniegotā ziemas dienā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē svinīgā pasākumā Draudzīgā aicinājuma fonds Valmieras Viestura vidusskolas kādreizējam direktoram Ivaram Briedim piešķīra apbalvojumu «Par mūža ieguldījumu izglītībā».

Direktors Ivars Briedis ir teicis: «Savā darbībā vadīšos pēc trim principiem: Nesoli, ko nevari izpildīt.

ILGGADĒJAIS Valmieras Viestura vidusskolas direktors Ivars Briedis, Draudzīgā aicinājuma balvu saņemot. Sintijas Cērpiņas foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Viesis - 29.Novembris, 2023 - 14:08

Tàdu cilvēku nav daudz,tik vienkāršu un dzīves gudru kāds Ivars Briedis,savu Viesturskolas laiku atceros ,nu jau pirms daudz gadiem,bet atmiņā man šie gadi saistās tieši ar viņu.

Valters K. - 29.Novembris, 2023 - 20:59

Cienījams cilvēks, ko atceros no Valmieras gadiem. Prieks! 🙂🙏

skolnieks - 30.Novembris, 2023 - 09:05

Lieākais ieguldījums ir ņirgāšanās un zēnu pazemošana tualetē.

Jānis Krēsla - 30.Novembris, 2023 - 10:50

Supperīgākais skolas direktors, kādu vien spējam iedomāties.. es ar lielu lepnumu varu pateikties par to, ko viņš ir darijis mūsu labā, to cik daudz reižu nav uzvedis uz pareizā ceļa ne vienu vien skolnieku un par to, ka iemāciji cieņu, godu un pastāvēšanu par sevi.. Paldies Ivar, ka biji labākais VVV skolas direktors!

Pievienot komentāru