Sirdsdarbs un reizē – dārgs hobijs

- 4.Marts, 2022
Dzīvesstils
Laikrakstā

Ar KRISTĪNU VILKU tikāmies pirms diviem gadiem vasarā, kad kuplajā ģimenē jau dzīvoja trīs labradoru retrīveru šķirnes meitenes – Fanija, Frīda un Šerija. 

Suņu puisis tolaik bija tikai Kristīnas plānos, domājot par jaunām asinīm labu pēcnācēju radīšanai Latvijā. Tā pirms gada ģimenē ienāca šokolādes brūnais Inamorato Very Dark Amber (tulkojumā – ļoti tumšs dzintars) jeb vienkārši Pončiks no Krievijas.

Kristīna stāsta, ka divām viņas suņu meitenēm kopā ir jau četri metieni, trešajai – Šerijai – kucēni vēl nav bijuši. Nu tēva lomā, iespējams, jau šajā vasarā būs lemts iejusties Pončikam. 

«Potenciālā tēva ģenētika ir pārbaudīta, un noskaidrots, ka Šerija un Pončiks būs saderīgi vecāki. Ar suņu audzēšanu nodarbojamies piecarpus gadus, kas ir samērā īss laiks, bet esmu jau paguvusi diezgan daudz šajā jomā apgūt. Pagājušā gada nogalē mana audzētava tika oficiāli apstiprināta, un pēdējais metiens jau bija audzētavas statusā. Bet mūsu vecākajam suņu bērniņam drīz būs jau seši gadi. No pēdējā metiena kucēniem visi palikuši Latvijā – Limbažos, Salacgrīvā, Aizkrauklē, Rīgā, arī Valmierā, kur pie viena saimnieka dzīvo divi brālīši, bet viens vēl palicis pie mammas, taču mūsu sunīši devušies arī uz ārzemēm – no iepriekšējiem metieniem diviem tagad mājas Zviedrijā, vienam Igaunijā. 

TALLINAS INTERNACIONĀLAJĀ SUŅU IZSTĀDĒ, kur Šerija un Pončiks vinnēja šķirnes sacensībās. Šeriju ringā izstādīja mazā Eva. Kristīna — pirmā no labās puses. Foto no personiskā albuma


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru