SIA "VALPRO": veiksmīgi, ar uzmanību pret pandēmiju

- 13.Aprīlis, 2021
Ekonomika
Laikrakstā

Metālapstrādes uzņēmums VALPRO starp daudziem citiem ražošanas uzņēmumiem Valmierā un Latvijā atšķiras ar savu īpaši pozicionēto finanšu gadu – tas ilgst no 1. oktobra līdz 30. septembrim. 

Tāpēc Liesma ar interviju trāpījusi tieši uz nostrādātu pusgadu, kas noslēdzies ar patiešām ievērojamu sasniegumu – VALPRO martā tika saražots 100 tūkstoši degvielas kannu! Šis noteikti ir apjoms, kāds uzņēmumā nav mēnesī iespēts jau ilgus gadus, un par to ļoti gandarīts ir SIA VALPRO valdes priekšsēdētājs AIVARS FLEMINGS: 

– Šajā laikā mums ir par 24% lielāks apgrozījums nekā pagājušā finanšu gada attiecīgajā periodā. Šos rezultātus VALPRO izdodas sasniegt, pateicoties jaudīgai 385 darbinieku komandai: tie ir cilvēki, kas strādā gan produktu ražošanā, gan atbalsta struktūrās, pārdošanā un vadībā. Šī komanda spēj veiksmīgi, savstarpēji komunicējot, nodrošināt ražošanu ar materiāliem, izejvielām, tehnikas nepārtrauktu darbību, lai izpildītu klientu pieaugošos pasūtījumus.

VISS PAŠU GATAVOTS! VALPRO tapušais glīta dizaina ar pedāli darbināms roku dezinfekcijas aparāts uzpildīts ar pašu uzņēmumā no Kalsnavas spirta gatavotu šķidrumu. Foto no VALPRO arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru