SIA VALPRO: aizvadītais finanšu gads bijis labs

- 18.Oktobris, 2022
Laikrakstā

Kā zināms, Valmieras metālapstrādes uzņēmumam SIA VALPRO kārtējais finanšu gads noslēdzas nevis 31. decembrī, bet gan 1. oktobrī, tāpēc par kārtējā gada rezultātiem uzņēmums var ziņot ievērojami agrāk nekā pārējie ražotāji.

Ziņas par 2021. gada un 2022. gada 12 mēnešu ciklā iespēto patlaban ir ļoti cerīgas – iespējams, VALPRO apgrozījums nu jau aizvadītajā finanšu gadā varētu būt pieaudzis pat par 30% salīdzinājumā ar iepriekšējo finanšu gadu! Kā atzīst VALPRO valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings, tas galvenokārt saistīts ar būtisku izmaksu kāpumu un gala produkcijas cenu pieaugumu. Te jāatgādina, ka iepriekšējā finanšu gadā – no 2020. gada 1. oktobra līdz 2021. gada 30. septembrim – SIA VALPRO apgrozījums bija 20,123 miljoni eiro, par 16,9% vairāk nekā vēl gadu iepriekš, kompānijas peļņai palielinoties par 37,8% un sasniedzot 1,742 miljonus eiro.

PROT STRĀDĀT ARĪ GRŪTĀ LAIKĀ. Valmieras metālapstrādes uzņēmumam VALPRO gan pērnais gads bijis veiksmīgs, gan šobrīd pietiek metāla krājumu ražošanas nodrošināšanai. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru