SIA Valmieras ūdens: darbi rit savu gaitu

- 5.Novembris, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

Sākusies jaunā apkures sezona. Lai tā varētu turpināties bez nopietnām ikdienas problēmām, vasarā čakli pastrādājuši SIA Valmieras ūdens darbinieki. Sakārtotas un vajadzības gadījumā saremontētas centralizētās apkures iekārtas, krietni pastrādāts arī jaunu inženiertīklu ierīkošanā ne tikai Valmierā, bet arī pie uzņēmuma otra akcionāra – Burtnieku novada Valmieras pagastā. Šodien Liesmā neliels pārskats par šiem darbiem, arī nelielas izglītojošas ekskursijas iespaidi, zinīga gida lomā esot SIA Valmieras ūdens valdes priekšsēdim Indulim Frišfeldam. 

Par apkures sezonas aktualitātēm  Jau tradicionāli pirmās no SIA Valmieras ūdens siltumu lūdza un arī saņēma izglītības iestādes un pansionāts Valmiera, bet līdz oktobra sākumam – tātad jau pirms mēneša – apkures sezona tika uzsākta gandrīz pusei Valmieras iestāžu un daudzdzīvokļu namu.  Stāsta Valmieras ūdens Siltumtīklu daļas vadītājs Jevgeņijs Tihonovs: «Jau ierasti vasara mums bija aktīvs būvdarbu un remontu laiks, lai sakārtotu Valmieras pilsētas un arī Burtnieku novada Viestura laukuma siltumapgādes sistēmas, laikus parūpējoties par to, lai sekmīgi varētu aizvadīt jauno 2019./2020. gada apkures sezonu. Plašākie darbi bija saistīti ar noslēgarmatūras nomaiņu vairākos objektos, kā arī daudzdzīvokļu namu pievadu remontdarbiem, kas ļaus ziemas periodā saņemt drošu un kvalitatīvu siltumenerģijas piegādes pakalpojumu.» Pārlūkojot sīkāk Siltumtīklu daļas šosezon paveiktos darbus, statistika rāda, ka: • nomainīti vecā tipa rūpnieciski izolēti noslēgventiļi dzīvojamām mājām Georga Apiņa ielā 5 un 10, mājai Kārļa Baumaņa ielā 15; • uzstādīti jauni rūpnieciski izolēti noslēgventiļi bērnudārzam Bitīte, Viestura vidusskolas darbmācības klases ēkai, dzīvojamām mājām Jumaras ielā 195-I un 195-II, Georga Apiņa ielā 10, Cēsu ielā 31, Rīgas ielā 11 un 13, Kārļa Baumaņa ielā 1; • demontēta siltuma kamera Rīgas ielā 13 pagalmā; • nomainīti vecie, pēc atkārtotas verifikācijas par nederīgiem atzītie siltumenerģijas skaitītāji pret jauniem namos Beātes ielā 28c, Stacijas ielā 30-II un 41, Pārgaujas ielā 10, Tērbatas ielā 4, Voldemāra Baloža ielā 22-II, Smiltenes ielā 10, Jumaras ielā 195, Garā ielā 10, Rīgas ielā 10 un Jāzepa Vītola ielā 1; • atkārtoti verificēts 141 siltum-enerģijas skaitītājs; • pieslēgti jauni siltumenerģijas lietotāji Rīgas ielā 91, Vadu ielā 3, Annas ielā 11 un Leona Paegles ielā 8. 

PĒDĒJĀS PĀRBAUDES. Valmieras ūdens vīri veic šovasar izbūvēto komunikāciju filmēšanu Valmiermuižā – Vienības un Krasta ielu krustojumā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru