SIA "Aimasa" – jauns līderis Vidzemes būvnieku pulkā

- 7.Oktobris, 2020
Ekonomika
Laikrakstā

Celtniecības uzņēmums Aimasa šad un tad parādījies Liesmas publikācijās, taču tās lielākoties bijušas atsauces uz šīs firmas klātbūtni vienā vai otrā lielākā Valmieras būvobjektā.

Izrādās, SIA Aimasa jau labu laiku nav neliela firmiņa, kas ikdienā lāpās ar apakšuzņēmēju pakalpojumiem lielo dūžu nosolītajos objektos. Paš­laik uzņēmums ar pērnā gada prognozējamo apgrozījumu 40 miljoniem eiro ir trešais jaudīgākais Valmierā, tūlīt aiz Valmieras stikla šķiedras un lauksaimnieku kooperatīva VAKS, šāds pērnā gada veikums ļauj ieņemt arī līderpozīcijas starp visiem Vidzemes būvuzņēmumiem!

Liesmai par uzņēmuma attīstību un šodienas darbiem stāsta SIA Aimasa valdes priekšsēdētājs SANDRIS APSĪTS.

Kopš kura gada varam runāt par SIA Aimasa kā būvuzņēmumu un kam tā pieder?

Firma dibināta 2004. gadā, šobrīd uzņēmumā esam trīs līdz­īpašnieki. Līdz tam kopā ar kolēģi bijām darbojušies būvuzņēmumā SCO Centrs, paralēli tur vēl strādājām. Sākām kā apakšuzņēmēji kādām lielākām firmām, pirmais lielākais pasūtītājs mums bija Merks. Pirmie objekti bija Cēsu alus rūpnīcā, kad somi alus ražotni Cēsīs paplašināja. Tur bija mūsu pirmie patstāvīgie darbiņi. Pēc tam kopā ar Merku strādājām arī Valmieras stikla šķiedrā. No tiem laikiem Aimasa šajā uzņēmumā uzkavējās arī ilgāk. Pēc tam, kad bija pabeigti darbi Šķiedrā, arī Valletā pastrādājām, tie bija atsevišķi darbu veidi – betonēšana, fasādes siltināšana, skārda darbi. Šī specializācija Aimasai turpinās līdz šai dienai. Tā mēs pamazām augām, augām...

FIRMAS KOMANDPUNKTS VALMIERĀ. Šāds vizuāli glīts objekts Mūrmuižas ielā 14c parādījies samērā nesen. Zīmīgi, ka savulaik te atradās tolaik lielākā pašmāju būvuzņēmuma SCO Centrs metāla konstrukciju ražotne, bet tagad šeit mājo un savu ražošanas bāzi iekārtojis jaunais Vidzemes būvnieku līderis – SIA Aimasa. Uzņēmumam te gan mūsdienīgā stilā iekārtotas biroja telpas ar fasādi un plašu auto stāvlaukumu gar Mūrmuižas ielu, gan arī pašu uzņēmuma vajadzībām izmantojama skārdnieku darbnīca un metāla konstrukciju ražotne, kuras gatavā produkcija redzama priekšplānā. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru