Sezonu noslēgs ar Jāņa Daliņa piemiņas skrējienu

2.Novembris, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Jau 17. sezonu Valmierā norisinājās Valmieras Vieglatlētikas kluba organizēts skriešanas seriāls, kas šogad tika aizvadītas kopumā 28 kārtās. No 21. marta līdz 17. oktobrim seriālā piedalījās 68 skrējēji. Skriešanas seriāla 17 kārtas norisinājās Jāņa Daliņa stadionā, bet 11 kārtas aizvadītas Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parkā.

Skriešanas seriālu sportiskās formas uzturēšanai izmanto ne tikai vieglatlēti, bet arī citu sporta veidu pārstāvji, visvairāk – orientieristi un triatlonisti. Startē ne tikai valmierieši, bet ierodas sportisti no apkārtējām pilsētām un novadiem, nereti arī rīdzinieki. Šogad seriāla visās kārtās startējis tikai viens sportists – Didzis Krīgers. Par kārtu mazāk (27) – Agnis Stulpinskis. Ievērojamu skaitu skriešanas seriāla kārtu šajā sezonā aizvadījuši arī Ritvars Klapars un Mihails Maksimenko (abi startējuši 24 kārtās), Raitis Lērme (23), Erlens Grunckis un Veronika Bespalova (22), un dalību vismaz 20 kārtās sasniegusi arī Megija Stalberga.

Ievērojamus rezultātus vairākos seriāla skrējienos uzrādīja 14 gadus jaunā valmieriete Agate Caune, 3000 m veicot 10:44,9; 5000 m – 19:31,6, bet pusstundā tika veikti 7271 m.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru